Horoskopas gegužės 31 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 31-oji: 
Pasaulinė diena be tabako
Pasaulinė šviesiaplaukių diena
Nacionalinė vyrų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Angelė, Anelė, Gintautas, Petronėlė, Rimvilas, Rimvilė, Vyliaudas.
rytoj: Galindė, Hortenzija, Jodaugas, Jogaila, Justinas, Juvencijus, Konradas.

Protingos mintys:
"Išminčius gėdijasi savo trūkumų, bet nesigėdija jų šalinti" (Konfucijus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Netikėtos naujienos gali užgriūti kaip perkūnas iš giedro dangaus, sujaukti visus šios dienos planus. Užuot baigus numatytus darbus gali tekti viską mesti ir gesinti gaisrus, gali tekti greitai reaguoti ir vikriai suktis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pažvelkite į veidrodį ir įsižiūrėkite, ar nieko netrūksta, ar niekas nekliūna. Galbūt panirę į kasdienę rutiną jau senokai rūpinotės savimi, savo išvaizda. O tai, kaip atrodote svarbu ne tik jums patiems, bet ir šalia esantiems žmonėms. Pats metas imtis kai kurių pokyčių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šią dieną derėtų vengti rizikuoti, pernelyg drąsūs, gerai neapgalvoti sprendimai gali atsisukti prieš jus, vėliau gali tekti ilgą laiką kovoti su pasekmėmis. Tad geriau vengti išsišokimų ir galėsite džiaugtis, jog pasitelkę kantrybę išvengėte klaidų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei jaučiate, kad šalia esantys žmonės labiau nervingi, įsitempę, susimastykite, ar prie to nesate prisidėję. Tai metas, kuomet savo aplinką susikursite patys, jei norėsite įtampų - jas turėsite, jei norėsite ramybės - tai taip pat jūsų valioje. Tad belieka apsispręsti, ko norite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Netrūks nei energijos, nei įkvėpimo kai kuriems platiems užmojams įgyvendinti. Tai metas, kuomet nederėtų atsisakyti savo ambicijų, jos gali būti naudinga paskata, profesinėje veikloje galite pasiekti svarbių pokyčių, sulaukti ir vadovų teigiamų vertinimų, ir bendradarbių komplimentų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Palankus metas ilgalaikiams susitarimams, sutarčių pasirašymui. Dalykinis bendravimas, bendradarbiavimas gali būti ypač sėkmingas, gali pavykti užmegzti naujų naudingų ryšių arba sulaukti informacijos, kuri gali nuginkluoti jūsų varžovus, konkurentus.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei šią dieną nesisektų piniginiai reikalai, nederėtų pernelyg nusiminti. Pernelyg jautriai, neadekvačiai, karštakošiškai reaguodami į kai kurias nesėkmes rizikuojate patirti dar didesnių nuostolių. Vertėtų pasitarti bent su keliais žmonėmis ir tik šaltu protu priimti sprendimus.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną leiskite daugiau pasireikšti kitiems, neužgniaužkite jų iniciatyvų, ypač jautrių situacijų dėl to gali kilti šeimoje. Šią dieną vertėtų labiau įsiklausyti į vaikų nuomonę, paisyti jų norų. Parodykite daugiau pasitikėjimo ir būsite maloniai nustebinti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Net jei kai kurie svarbūs tikslai atrodo jau ranka pasiekiami, šį regimybė gali labai greitai nutolti arba apskritai išnykti, jei nemokėsite susikaupti ir spurtuoti finišo tiesiojoje. Neatsipalaiduokite per anksti, tai gali būti lemtinga klaida.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Galite būti išvadinti užsispyrėliais, kietakakčiais, tačiau būtent šis bruožas šią dieną gali būti jūsų raktas į sėkmę. Tad nekreipkite dėmesio į aplinkinių replikas, geriau nei bet kada žinosite ko siekiate ir kaip tai reikia padaryti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali tekti kaišyti savo pačių paliktas spragas, imtis apleistų darbų, kuriuos seniai turėjote atlikti. Ne viskas gali sektis lengvai ir sklandžiai, tačiau neatlikę šių darbų greičiausiai negalėsite judėti į priekį. Juo labiau nederėtų nieko kaltinti dėl jus užgriuvusios nemalonios naštos, verčiau susimastykite apie savo atsakomybę.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Noras patikti ir įtikti gali būti sunkiai sutramdomas. Tačiau toks pataikavimas gali būti plika akimi matomas ir atstumiantis. Tad galite sulaukti ir visai priešingų vertinimų nei tikėjotės. Nuoširdumu ir atvirumu gebėtumėte kur kas daugiau pasiekti.