Horoskopas gegužės 4 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 4-oji.
Šv. Florijonas, Gaisrų sergėtojo diena
Latvijos Nepriklausomybės Deklaracijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Darbutas, Darė, Dargailas, Dargailė, Dargas, Floras, Florenta, Florentas, Florentina, Florentinas, Florijonas, Manė, Monika, Mintautė, Silvanas, Vitalija;
rytoj: Algandas, Angelas, Bartvilas, Bartvilė, Barutė, Barutis, Barvainas, Barvainė, Barvaldas, Barvaldė, Barvyda, Barvydas, Barvydė, Gintaras, Ieva, Sigrida, Sigurdas.

Protingos mintys:
„Tas, kuris sutvardo savo dvasią, stipresnis už tą, kuris nukariauja miestus“ (E. Hemingvėjus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nepatartina šiandien kloti visko, kas ant liežuvio galo sukasi - visi bus dirglūs, emociškai nestabilūs, net ir nekaltą pokštą palaikys pikta pašaipa. Mažiau bendraukite, mažiau bus konfliktų ir nesusipratimų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nebloga diena imtis seniai trokštamos, nukeliauti ten, kur seniai norėjosi ar bent paragauti kokio įdomaus patiekalo. Tiesa, kad ir ką veiktumėte, nepamirškite laikyti liežuvio už dantų, kad neleptelėtumėte ko nepagalvoję.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Imkitės remonto darbų, tvarkykite buities reikalus. Galite aplankyti seniai matytą bičiulį - turėsite apie ką pasišnekėti. Gal ir naują pažintį būtų ne pro šal užmegzti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Skirkite laisvą laiką sau - bent kartą per savaitę išsimiegokite, pasilepinkite mėgstamais patiekalais ir veikite ką norite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Planuotus darbus būtų geriausia atlikti pirmoje dienos pusėje. Po pietų galimi įvairiausi nesklandumai, pradedant technikos gedimu, baigiant nekompetentingų specialistų pagalba.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien jums nepakenktų protingo žmogaus patarimas. Nesidrovėkite klausti ar prašyti - patys būsite kiek sutrikę ir įsitempę, tad veikiausiai nepavyktų objektyviai įvertinti susidariusios padėties.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien norėsis daug planuoti, visiems pasakoti apie savo sumanymus, girtis Tik nesuklyskite, vertindami aplinkinių žodžius ir reakciją - iš tiesų jiems gali būti be galo nuobodu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Painoka diena, ypač daug nesusipratimų tyko įsimylėjėlių. Atlaidžiau vertinkite kritiškas pastabas. Jos, žinia, nemalonios, tačiau gali būti naudingos.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Didelių pastangų, iš kurių nebus jokio rezultato diena. Veltui stengsitės - bendraminčių nerasite. Ilgai nevarkite, vienam juk nėr taip blogai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Sulauksite naudingo patarimo ar pagalbos iš išmintingo žmogaus. Sutramdykite puikybę ir atidžiai išklausykite. Jei ne šiandien, tai vėliau įvertinsite to žmogaus autoritetą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Norėsis nuotykių, gaivesnio vėjo, šviežių įspūdžių. Visgi patartina pataupyti pinigus ir patausoti sveikatą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Aiškiai suvoksite, ko norite ir kokiomis priemonėmis pasiekti norimą tikslą. Šito nepamirškite, tačiau šiandien būkite kuklesni, santūresni - diena ne itin palanki naujų, svarbių darbų pradžiai.