Horoskopas gegužės 5 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 5-oji.
Vandentvarkos darbuotojų diena
Berniukų šventė (Tango no Sekku)
Tarptautinė akušerių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algandas, Angelas, Bartvilas, Bartvilė, Barutė, Barutis, Barvainas, Barvainė, Barvaldas, Barvaldė, Barvyda, Barvydas, Barvydė, Gintaras, Ieva, Sigrida, Sigurdas;
rytoj: Benedikta, Judita, Liucija, Liucijus, Minvyda, Minvydas, Minvydė, Minžada, Minžadas, Minžadė, Prudencija, Prudenta, Prudentas, Vaidas.

Protingos mintys:
"Užmiršti savo nuodėmes begėdiška" (Demokritas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Pastaruoju metu jūsų piniginė jaučia pozityvius pokyčius, tačiau pasistenkite visko neišleisti ir turėti juodai dienai. Taupykite, kadangi ateityje gali prireikti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien jausitės ypač gerai, tokia nuotaika tęsis visą dieną. Pridėkite truputį flirto prie keleto rimtų pokalbių - ir žiūrėkite, kas nutiks! Būsite apsuptas įdomių žmonių, tačiau saugokitės puikybės.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Turėsite įveikti kelias kliūtis prieš suartėjant su žmogumi, kuris jums jau ilgokai patinka. Šiandien pajusite, kad sienos tarp jūsų griūna. Tad pasinerkite į kažką naujo!

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jausitės laimingas, mat viskas klostysi taip, kaip panorėsite. Nevenkite pasinaudoti tuo ir atsidursite dėmesio bei svarbių įvykių centre. Diena palanki įtikinti aplinkinius jums svarbiais dalykais.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien jausitės pasyviai, todėl nederėtų imtis nieko naujo arba varginančio. Tiesa, galite tvarkyti finansinius, verslo reikalus. Patartina daugiau stebėti, kas vyksta, o ne dalyvauti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Greičiausiai pajusite permainų vėjus - šiandienos pastangos nenueis veltui, priartins tą laimingą akimirką, po kurios galėsite lengviau atsipūsti. Jūsų laukia naujos ir džiuginančios perspektyvos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien galite kreiptis į valdžią su pasiūlymais bei prašymais, o gautais pažadais galite tikėti, net jei jie susiję su pinigais. Tinka ko nors prašyti iš artimųjų, tačiau nepamirškite, kad kitiems taip pat gali prireikti jūsų pagalbos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien derėtų bendrauti su reikalingais žmonėmis, kadangi tai leis išplėsti savo veiklos galimybes. Nesikuklinkite, galite ir pasigirti. Reikėtų priimti pasiūlymus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien palankus nebijantiems rizikuoti. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti - tai jūsų laimingoji proga. Pasidžiaukite savo sėkme su kitais. Kuo jūs laimingesnis, tuo laimingesni ir aplinkiniai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Darbe viskas klostysis sėkmingai. Bus naudingi dienos susitarimai, sandoriai. Vakaras palankus aiškintis santykius su partneriu. Nepakenktų aptarti ir šeimos biudžetą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diena tinkama dalykiniams susitikimams, aktyviai veiklai - seksis spręsti įvairius sunkumus. Galite taip pat prašyti iš darbdavių didesnės algos.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nuostabus laikas, kad ir kuo užsiimsite, - pasiseks. Pasinaudokite viena jums palankiausių dienų veiklos problemoms išspręsti, taip pat padėti savo vaikams.