Horoskopas gegužės 6 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 6-oji.
Tarptautinė diena be dietų

Savo vardadienius šiandien švenčia: Benedikta, Judita, Liucija, Liucijus, Minvyda, Minvydas, Minvydė, Minžada, Minžadas, Minžadė, Prudencija, Prudenta, Prudentas, Vaidas;
rytoj: Butautas, Butautė, Butenė, Butenis, Butė, Butys, Būtė, Būtys, Dana, Danė, Danutė, Doma, Domė, Domicėlė, Domicė.

Protingos mintys:
„Mūsų gyvenimas – teatro uždanga, už kurios tūno didžiausios paslaptys“ (R. M. Rilkė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną galite jausti ypatingą energiją, galbūt nerimą. Tačiau kai nežinote, kas įvyks, susitaikykite su netikrumu. Judėkite į priekį ir dėl nieko nesijaudinkite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena palanki meilei, menininkams, kūrybai, santykių palaikymui, atstatymui, vaiko pradėjimui ir panašiems dalykams, o į pavakarę, prieš šeštą vakaro, prasidės pakankamai įdomi - mįslių, atsakymų diena, kuri kaip veidrodis atspindinti tai, ką pasėjome ir kas jau ruošiasi ateiti į jūsų gyvenimą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nenustebkite, jei pajusite iš draugo pusės pyktį. Jis ar ji gali pavydėti dėl to, kad jūs leidžiate laiką su kitu draugu ar drauge. Priminkite jiems, kad jūs esate savo laiko šeimininkai ir galite bendrauti su kuo norite ir kada norite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šypsokitės, kadangi rytoj gali būti dar blogiau. Galimi įvairūs nemalonumai, nuostoliai. Nieko nedarykite, jei esate blogos nuotaikos ar supykę. Taip pat artimuosius įspėkite, kad atlaidžiau reaguotų į jūsų nuotaikų kaitą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šią dieną geriau nieko nekritikuoti, nesipiktinti. Taip pat nepulkite idealizuoti kokio nors asmens, kadangi galite klysti. Jei šalia kas nors piktai kalbės apie sutuoktinį ar konkurentus - neklausykite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Viskas prasidės nuo smulkmenos - ne tas žvilgsnis, ne tokiu tonu ištartas žodis, ir jūsų nuotaika gali rimtai sugesti. Tad saugokite ramybę ir susitelkite, kad lemtingai nesuklystumėte bendraudami su aplinkiniais.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Labiau saugokite save, kadangi galite įsivelti į avantiūrą. Ši diena palanki įsimylėti, tad jei esate vienišas, nepraleiskite progos apsilankyti kultūriniame renginyje, kuriame galite sutikti savo būsimą partnerį.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei trokštate apsilankyti egzotiškoje saloje, o neturite galimybių - nenusiminkite. Galite paskaityti romaną apie tolimus užjūrius arba internete susirasti informacijos apie šalis, kurias visad norėjote aplankyti. Norint pabėgti nuo kasdienybės dideli pinigai nėra būtini.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Laikytis savo idealų visuomet kilnu, tačiau jei atsisakote pažvelgti realybei į akis - taip save pastatote į prastesnę poziciją. Pasistenkite idealizmą suderinti su realijomis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Netvarkykite reikalų, nepirkite brangių daiktų - patirsite nuostolių. Labiau save kontroliuokite bendraudami su partneriu.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Saugokite savo reputaciją - neapgalvotas veiksmas, ir kils nemenkas skandalas, pakenksiantis jūsų garbingam vardui, prestižui. Visgi diena gan rami, todėl nepraleiskite progos pailsėti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Saugokitės apgaulių, nesileiskite užvaldomi iliuzijų. Kai kas gali sužinoti kompromituojančią informaciją iš praeities.