Horoskopas gegužės 7 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 7-oji.
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Butautas, Butautė, Butenė, Butenis, Butė, Butys, Būtė, Būtys, Dana, Danė, Danutė, Doma, Domė, Domicėlė, Domicė;
rytoj: Audrė, Džiuga, Džiugailas, Džiugailė, Džiugenė, Džiugenis, Džiugilas, Džiugilė, Gintautas, Gintautė, Mykolas, Miltautas, Miltautė, Stanislovas, Stasys.

Protingos mintys:
„Mūsų laisvė remiasi mūsų spaudos laisve, ir ji negali būti apribota jos neprarandant“ (T. Džefersonas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Niekam nepatinka pasijusti nesmagiai, tačiau kartais tai yra kaina, kurią turite sumokėti, jei norite padaryti kam nors įspūdį. Šiuo metu jums sekasi, tad nebijokite atrodyti kvailai ir parodykite, ką sugebate jums svarbiems asmenims.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūs esate draugiška asmenybė, tačiau draugauti su visais juk neįmanoma. Nešvaistykite savo energijos, siekdami apžavėti asmenį, kuris to gali net nesuprasti. Nesvarbu, kaip smarkiai stengsitės, jūsų tiesiog nesupras.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Būsite iškalbingi ir linksmi, nestigs pasitikėjimo savimi. Tai sėkmės metas - laukia intriguojančios pažintys, nuotykiai. Rami diena, kurią galite praleisti su artimaisiais bei gerais draugais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Lengviau seksis susivokti situacijose, tačiau bendraukite tik svarbiais reikalais, nes reikėtų susikaupti, laiką skirti apmąstymams ir svarbiems ateities planams. Diena puiki pirkiniams, kurie bus praktiški, naudingi. Ypač gerai tokią dieną pirkti knygas, įvairius prietaisus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pats laikas priimti atsakingą sprendimą veikloje arba asmeniniame gyvenime, žengti žingsnį, kuriam ilgai nesiryžote, ir ne tik šeimos atžvilgiu, bet ir savo sveikatos - pavyzdžiui, atsisakyti žalingo įpročio, mat laikas tam palankus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Laukia naudingi susitikimai veiklai arba karjerai - neatsisakykite dalykinių pietų ar vakarienės. Jeigu jums šiuo metu vis dėlto reikia daryti svarbius sprendimus, tai tam yra geriausia savaitės diena, tinkama daugeliui darbų: nekilnojamojo turto reikalams, sutartims, pasitarimams, kelionėms, įvairiems pirkiniams.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Galite būti linkę per greitai karščiuotis, be reikalo nervintis, tačiau visgi tai ilgai netruks. Diena tinkama susitikimams bei pasimatymams, tiesa, likite atidesni kito nuomonei, nepraraskite saiko juokaudami.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei esate susipykę su partneriu ar šeimos nariais, laikas tinkamas taikytis, kadangi nesunkiai rasite kompromisą. Taip pat patartina neeikvoti laiko tuščiam bendravimui - susikaupkite svarbiems darbams, projektams.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būsite itin darbingi - tai puiki proga imtis didelio tvarkymosi, ką nors iš esmės pakeisti savo namuose. Nepamirškite skirti dėmesio antrajai pusei ar vaikams, jei jų turite.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Stenkitės nebūti itin kritiški, pagirkite pavaldinius ar artimuosius. Diena taip pat palanki planų kūrimui, seksis pažvelgti į kokį sudėtingą reikalą iš esmės ir tarsi iš tolimesnės perspektyvos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite ypatingai žavūs, ne vienas jums demonstruos išskirtinį dėmesį, taip pat galite sulaukti karštų meilės prisipažinimų. Tik neskubėkite tarti "taip", ypač jei būsite apimti gailesčio ar skatinami dosnumo, kilnumo.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Diena bus tinkama įvairiems skubiems reikalams, galite pasirašyti planuotas sutartis. Jausitės energingi bei aktyvūs, tačiau nesielkite neapgalvotai ir spontaniškai.