Horoskopas gegužės 8 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 8-oji.
Tarptautinė raudonojo kryžiaus diena
Šv. Stanislovas, Cibulinis
Lietuvos muitinės įkūrimo diena
Antrojo pasaulinio karo aukų atminimo diena
Buhalterių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Audrė, Džiuga, Džiugailas, Džiugailė, Džiugenė, Džiugenis, Džiugilas, Džiugilė, Gintautas, Gintautė, Mykolas, Miltautas, Miltautė, Stanislovas, Stasys;
rytoj: Austė, Austėja, Eda, Edita, Grigalius, Mintgailas, Mintgailė, Pominas, Pominė, Povilas, Povilė, Povydas, Povydė;
poryt: Bertolda, Bertoldas, Putinas, Sangailė, Viktorina.

Protingos mintys:
„Kas tikisi išlikti sveikas tinginiaudamas, tas elgiasi taip pat kvailai, kaip žmogus, manantis tylėjimu patobulinsiąs savo balsą“ (Plutarchas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jus prisimins senokai matyti draugai - galite būti pakviestas į vakarėlį ar svečius. Neužmirš ir tie, kuriems galbūt esate skolingas, tad skubėkite metų gale atiduoti skolas. Nors ir nenorėsite, bet teks bendrauti ir su nemėgiamais kolegomis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Daugiau pasitikėjimo savimi! Nesikuklinkite, kai jus giria, prisiminkite, kad turite įvairių naudingų savybių, kurias be reikalo pamirštate. Nevenkite demonstruoti savo proto aštrumo ir šmaikštumo, kitaip galite būti apkaltintas nebūtais dalykais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien pasistenkite atsikratyti kokio nors neigiamo įpročio, kuris jus ilgai kankina. Juo greičiau tai padarysite ar bent užsispirsite tai padaryti - juo labiau patenkintas būsite. Galite užsimanyti dalį savo darbo atiduoti kolegoms, tačiau būkite atsargus, kad šis ketinimas neatsisuktų prieš jus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Į pasaulį žvelgsite pro tamsius akinius, nedžiugins net galimybė pailsėti. Visgi žinokite, kad blogas laikas praeis, o rytas už vakarą protingesnis. Tad sukąskite dantis ir kaip nors užbaikite šios dienos darbus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Tai gan sėkminga jums diena, jausitės ramus. Jei esate diplomatas ar verslininkas - planetos jums žada sėkmingus susitikimus. Progresą pasieksite, jei susikoncentruosite į tai, kas turi būti padaryta. Skirkite laiko apžvelgti savo pajamas ir išlaidas metų eigoje. Pamąstykite, kaip galėtumėte ateinančiais metais padidinti savo pajamas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šį rytą jausite pozityvią energiją, tad galėsite pasidalinti ja ir su aplinkiniais. Rodomas dėmesys ir šiluma bus tikrai įvertinti. Nebijokite dalintis tuo, ką turite su kitais, kadangi planetos jūsų finansams išsidėstys palankiai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nedarykite iš musės dramblio, kadangi jums kylančios problemos nėra tokios didelės. Galų gale, taip elgtis nėra protinga. Neįsijauskite į aukos vaidmenį, kadangi užuojautos greičiausiai nesulauksite.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien galite būti prastos nuotaikos, todėl nespauskite savęs, nesistenkite per prievartą šypsotis, geriau vadovaukitės savo instinktais, kurie dažniausiai teisūs. Vakarop patirsite energijos antplūdį ir būsite dėmesio centre visą vakarą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Derėtų pasirūpinti neužbaigtais darbais, kadangi artėja metų galas. Galite jausti nerimą dėl ateities, nenorėti dirbti, tačiau sukaupkite jėgas ir darbo stalą išvalykite nuo senų užsistovėjusių užduočių.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pabandykite šiandien užsiimti ateities vizualizacija, kuri leis jūsų svajonėms tapti realybe. Nereikėtų nuvertinti žodžių ir minčių galios, tad svajokite apie sveikatą ir gerus dalykus. Beje, galite pradėti rašyti savo tikslus kitiems metams - vakaras tam palankus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien džiaugsitės, mylėsite, jausitės lyg ant sparnų. Gali būti, kad pagaliau pavyks atitirpdyti ledus jūsų santykiuose su artimu žmogumi. Diena tinkama įvairios informacijos išsiaiškinimui, galite atskleisti kažką svarbaus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Dėmesio reikalaus ne tik šeima, bet ir ilgai puoselėti tikslai, o tai pridės papildomo streso gyvenime. Turėsite rasti harmoniją tarp savo norų ir galimybių. Pagalvokite, kas jus tikrai daro laimingu?