Horoskopas gegužės 8 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 8-oji:
Tarptautinė raudonojo kryžiaus diena
Šv. Stanislovas, Cibulinis
Lietuvos muitinės įkūrimo diena
Antrojo pasaulinio karo aukų atminimo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Audrė, Džiuga, Džiugailas, Džiugailė, Džiugenė, Džiugenis, Džiugilas, Džiugilė, Gintautas, Gintautė, Mykolas, Miltautas, Miltautė, Stanislovas, Stasys.
rytoj: Austė, Austėja, Eda, Edita, Grigalius, Mintgailas, Mintgailė, Pominas, Pominė, Povilas, Povilė, Povydas, Povydė.

Protingos mintys:
"Vengti rizikuoti, reiškia, vengti kūrybos" (A. Makarenka).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nerangumas, pernelyg tiesmukas kategoriškos nuomonės reiškimas gali įvelti į konfliktus, kurie nepridės jokio aiškumo, o gali tik dar labiau suvelti ir šiaip painias situacijas. Lankstumu ir nuosaikumu šią dieną galėsite išspręsti ir pasiekti kur kas daugiau, tad nebijokite priimti ir kai kurių kompromisų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei bandytumėte spręsti šeimos finansines problemas, venkite tai daryti pirmoje dienos pusėje, gali kilti nesusipratimų ir rimtų konfliktų su namiškiais. Antroji dienos pusė tam kur kas palankesnė. Šią dieną gali gerai sektis profesinėje veikloje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kai kurių išbandymų akivaizdoje lengviausia būtų nusivilti ir nusiminti, tačiau tai neteiks jokio pasitenkinimo ir juo labiau naudos, rizikuotumėte įssisukti į niūrių nuotaikų verpetą. Pasiryždami įveikti sunkumus galite išvengti šių rizikų ir įgyti labai naudingos patirties.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Rutina, buitiniai rūpesčiai gali labai varginti, tačiau kažin, ar galėsite to išvengti. Pačius nemaloniausius, nuobodžius darbus stenkitės atlikti kruopščiai ir greitai, taip galite sutaupyti laiko, kuro daugiau galėsite skirti savo mėgiamoms veikloms ar maloniam bendravimui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kai kurie rimti sumanymai ar ilgai dėlioti planai gali staiga keistis, galite sulaukti netikėtos žinios, kuri tikrai nebus nemaloni. Kai kurios problemos gali tiesiog pačios išsispręsti, galite įgyti daugiau veikimo, sprendimų laisvės, nedelskite tuo pasinaudoti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Palankus metas svarbiems ilgalaikiams susitarimams, sutarčių pasirašymui, informacijos sklaidai. Neatstumkite jums siūlomos pagalbos, ji gali būti itin vertinga. Šią dieną bus svarbu pasikliauti labiau patyrusiais.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tai komandinio veikimo, partnerystės metas, tačiau jūsų asmeninis indėlis į kai kuriuos projektus, pasiekimus gali būti itin naudingas ir svarus. Bus svarbu nebijoti pasitarus imtis kai kurių iniciatyvų, drąsiai reikšti savo nuomonę, pasiūlymus. Tai neliks nepastebėta ir neįvartinta kitų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šią dieną gali tekti justi įvairių malonių dirgiklių, žadinsiančių jūsų vaizduotę, troškimus, intymius jausmus mylimam žmogui. Tai glaudesnio artumo, didesnio pasitikėjimo ir bendrumo metas, kuomet galite ryžtis ir lemtingiems gyvenimo sprendimams - šeimos kūrimui, naujos gyvybės pradėjimui.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Galbūt nesate pernelyg dėmesingi, todėl nepastebite visai šalia kerojančių kai kurių problemų priežasčių. Žmonės labiau linkę išsipasakoti kitiems, nei jums. Derėtų rodyti didesnį pasitikėjimą, rūpestį ir galite geriau suprasti kai kurių aplink vykstančių nemalonių procesų esmę.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šią dieną gali tekti patirti neigiamas spaudimo kitam žmogui pasekmes. Neperspauskit, nes gali tekti atšokti, sulauksite nemalonaus atsako, užuot pasiekę norimo rezultato. Kantrybė ir lankstumas - būtinos savybės norint įtikinti kai kuriuos jus supančius žmones.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gali tekti į kai kuriuos reiškinius, probemas žvelgti plačiau, neapsiribojant vienu kampu. Pernelyg kategoriški vertinimai gali būti žalingi jums patiems, galite įsivaryti patys save į kampą. Tad bus svarbu išplėsti savo mastymo ribas bei akiratį.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Derėtų atsikratyti perdėto jautrumo ir nervingumo. Gali būti, jog patys sukuriate kai kurias problemas, nors daug kas yra paprasčiau. Galbūt vertėtų atvirai be užuolankų išsiaiškinti kai kuriuos santykius ir patys tai suprastumėt, išvengtumėt bereikalingų įtampų.