Horoskopas gegužės 9 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien pasistenkite neiššvaistyti energijos nereikšmingoms smulkmenoms, smulkmeniškiems ginčams, apkalboms. Kolegos, draugai ir artimieji bes įsitempę, kaip ir jūs pats, tad kuo daugiau savitvardos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pamėginkite įsivaizduoti, ką jūsų vietoje darytų jūsų konkurentas - ramiai, be pykčio pamąstykite, turėtumėte rasti išeitį Vakare pasistenkite atlaidžiau žiūrėti į šeimos narių silpnybes ir nekelti barnių dėl niekų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jei šiandien tektų pasirašinėti sutartį, atidžiai įsiskaitykite į sąlygas - visai įmanoma, kad jumis norima pasinaudoti. Tik įžvalgumas ir susitvardymas padės išvengti apgaulės ir pykčių darbe bei namuose.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vėžiams patartina suvaldyti nuotykių troškulį - davę valią aistroms vėliau skaudžiai gailėtumėtės. Finansininkams šiandien ypatingai būtinas atidumas ir kruopštumas, menininkams greičiausiai teks susitaikyti su tuštoka diena.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei jau prisivėrėte košės - teks ją išsrėbti. Įsidėmėkite ateičiai - vienu metu dviejose vietose neatsirasite Išmokite džiaugtis tuo, ką turite ir gerbti kitų nuomonę.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien venkite barnių ir ginčų - verčiau pasimokykite pamiršti nuoskaudas. Pamatysite - pačiam bus lengviau. Gerai pasvarstykite prieš įsigydami stambų pirkinį, būtų geriausia porą dienų luktelėti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Atsargiau elkitės su aštriais daiktais ir ugnimi, o užvis labiausiai saugokitės įsivelti į intrigas darbe. Įkyrių prašytojų išvengsite pasitelkę diplomatiją ir apsukrumą. Vakarą patartina praleisti vienatvėje.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nesileiskite mulkinamas, pakovokite už savo teises - tik tegu jūsų priemonės būna gudrumas įžvalga, pykčiu nieko nelaimėsite. Vakarop galite sulaukti neprašytų svečių.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nekantrūs, triukšmingi kaimynai, įkyrūs gatvės sutikti žmonės ir nesupratingi artimieji mėgins šiandien jūsų kantrybę Svarbiausius darbus verčiau atidėkite keletui dienų, kai emocinė būsena stabilizuosis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Mylėkite ir priimkite žmones tokius, koke jie yra, nesistenkite jų perdaryti pagal savo kurpalių. Vakare greičiausiai laukia ne itin malonus pokalbis ar vizitas. Nusiteikite iš anksto.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nepilkite į ugnį alyvos, dirbkite įprastus, mažiau svarbius darbus. Kylantį norą pyktis išliekite sporto salėje ar sode. Vakare nekurkite jokių planų, užsiimkite įprasta, kasdiene veikla.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Specialisto patarimas padės išvengti didelių finansinių nuostolių. Ateityje būkite atsargesnis, nepasitikėkite pirmu sutiktu žmogumi. Vakarą praleiskite su mylimu žmogumi ar vienatvėje.