Horoskopas gegužės 9 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 9-oji - Europos diena.

1950 m. gegužės 9 d. tuometis Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Šumanas (Robert Shuman) paskelbė deklaraciją, paklojusią pamatus vieningai Europai. Deklaracijoje R. Šumanas pareiškė, kad taiką Europoje būtų galima išsaugoti tik sujungus Europos valstybių anglies ir plieno pramonę. R. Šumano planas davė pradžią Europos integracijai, vėliau peraugusiai į Europos Sąjungą.
1985 m. Europos valstybių vadovai pasiūlė kasmet gegužės 9-ąją minėti Europos dieną.

Gegužės devintoji, šeštadienis - 129-oji metų diena (šeštoji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 236 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 05.25, leidžiasi 21.07. Dienos ilgumas - 15.42.
Šeštąją pilnaties dieną Mėnulis teka 01.05, leidžiasi 09.55.
Saulė Jaučio ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Įsakinėti sau yra didžiausia valdžia" (Ciceronas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jums derėtų būti tolerantiškesniems ir lankstesniems. Kitaip įskaudinsite svarbų žmogų arba išprovokuosite, kad įžeistų jus. Venkite viską griežtai skirstyti į juoda ir balta bei primetinėti savo valią. Saugokitės traumų, avarinių situacijų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena kupina energijos, uždeganti naujiems sumanymams, norui bendrauti, megzti pažintis, svečiuotis. Stengsitės laisvalaikį praleisti nekasdieniškai, ne namuose. Galbūt vyksite į įdomų renginį. Saugokitės traumų, avarijų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Situacija klostysis nekaip, jei jūsų arba draugų godumas ar neblaivumas jus paskatins elgtis neapgalvotai, neatsargiai. Be to, kai kam galite pasirodyti ekscentriški, neadekvatūs ar nesubtilūs.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Išbandymą patirs jums svarbūs ryšiai. Netgi asmeniniame gyvenime išlikite korektiški. Šiandien itin pavojingi būtų užsiėmimai, susiję su elektra, netvarkinga technika. Galite susižeisti arba sužaloti kitus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Tikriausiai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Galite imtis nelengvų ūkinių darbų, susijusių su rizika persitempti, susižeisti. Saugokitės traumų, infekcijų, nevartokite svaigalų, neaiškių vaistų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Diena jums žada romantinį polėkį, kūrybinį įkvėpimą. Labiau vertinkite esamus santykius, nesileiskite užvaldomi momentinių pagundų ir užliūliuojami melagingų pažadų, liaupsių. Išlaidaukite su protu bei saugokitės sukčių, vagių.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ši diena atneš šiokių tokių ūkinių, buitinių rūpesčių. Gali streikuoti sveikata, tik galbūt ne jūsų, o šeimos nario ar augintinio. O galbūt suges reikalinga technika ar pasijusite kalti dėl nemalonaus įvykio, incidento.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Aktyvi, kontaktiška diena. Jei dalyvausite pobūvyje, pramoginiame renginyje, tikriausiai sublizgėsite, pasižymėsite. Tačiau ruošdamiesi renginiui išeikvosite daug nervinių ląstelių dėl apsirengimo, šukuosenos ir panašių dalykų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Galite išleisti daug pinigų, norėdami pasirodyti dosnūs, padaryti įspūdį. Arba priimsite netikėtą finansinį sprendimą. Nors būsite užsiėmę įvairia veikla, į šeimyninius rūpesčius ir vaikų problemas nenumokite ranka. Atsargiai kelyje.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite emocionalūs, priklausomi nuo nuotaikų. Lengvai gali kilti šeiminiai skandalai. Tik dvasinė pusiausvyra, blaivus protas padės išvengti nemalonumų. Saugokite turtą, pinigus. Vakare gali kažkuo nustebinti artimas žmogus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nesugebėsite objektyviai vertinti savęs ir aplinkos. Gali kilti nesusipratimų. Galbūt taip įtikinamai sumeluosite, kad visi patikės ir pasklis trikdanti informacija. Tačiau ir patys būsite neatsparūs sukčių gražbylystei.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Savo paslaptingumu darysite įspūdį priešingai lyčiai, o jūsų interesais rūpinsis draugai, pažįstami. Visgi apsigausite, jeigu manysite, kad jie nesiekia sau naudos. Dėl netinkamo elgesio galimos traumos, nuostoliai.