- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas gruodžio 1 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien atsisakykite kvietimo pasisvečiuoti, išvykų, venkite naujų vietų. Naujomis pažintimis greit nusiviltumėte. Šeimoje galimi konfliktai, barniai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Permaininga diena, permainingos ir Jaučių nuotaikos - čia ant visų pyksite, čia prabus sąžinė ir imsite atgailauti Jei tektų vykti į kelionę, būkite atsargesni, apdairesni, saugokitės vagysčių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien ne kartą galite susidurti su pykčiu, neteisingu vertinimu ar nepelnyta kritika. Patys Dvyniai irgi nebus geranoriškai nusiteikę, jei nenorite susipykti su visu pasauliu, kuo mažiau bendraukite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien tikėtinos traumos, avarijos, atsargiau vairuokite automobilį. Asmeniniame gyvenime gresia daugybė nesusipratimų, pykčių dėl smulkmenų. Nusiraminti padėtų aromatinė vonia, lengva fizinė veikla.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Norėsis atkurti giminiškus ryšius, tačiau jūsų ketinimai gali būti ne teisingai suprasti ar nepalankiai priimti. Nesivelkite į abejotinus romanus - gali likti ne tik įskaudinti, jumis greičiausiai mėgintų pasinaudoti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mergelės šiandien žarstys reikalavimus sutuoktiniams, vaikams - ir vis bus negana, negerai, visiems "rasite" priekaištų. Jūsų smulkmeniškumas šiandien išsikeros iki nebepakenčiamo dydžio.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šeimose padaugės nesutarimų dėl finansų, dėl bendrų planų ar pirkinių. Sunkiai seksis rasti kompromisą, juo labiau, kad ir noro bus ne per daugiausiai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Skorpionai ne kartą pateks į aštrias, kritines situacijas, sprendimą teks priimti žaibiškai. Likimas šiandien jums parengęs ne vieną pamoką Be būtino reikalo verčiau nekelkite iš namų kojos.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Dėl pernelyg didelio pasitikėjimo savimi galite atsidurti labai nepatogioje padėtyje. Turėtų būti gera pamoka ateičiai. Kitą kartą atsakingam žingsniui ruošitės kur kas atidžiau.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nelengva diena - daug įtampos, rizikos, o tuo pačiu norėsis permainų, naujovių. Mėginkite derinti atsargumą su iniciatyvumu. Nepersivalgykite, susilaikykite nuo triukšmingų pasilinksminimų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Atsisakykite svarbių darbų, gydymo. Šiandien geriau nieko neplanuoti, pasiduoti įvykių tėkmei. Santykiuose patartina būti kuo atsargesniems - vienu grubesniu žodžiu ilgam įskaudintumėte kitą žmogų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei susikaupė neigiamų emocijų, išliekite jas tvarkydami namus, dirbami kokį fizinį darbą. Išvengsite barnių, praskaidrinsite mintis ir vienatvėje apsišvarinsite. Vakarop surenkite savo šeimai nedidelę šventę.