Horoskopas gruodžio 16 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio šešioliktoji, trečiadienis - 350-oji metų diena (trečioji 51-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 15 dienų.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 08.36, leidžiasi 15.52. Dienos ilgumas - 07.16.
Šeštąją jaunaties dieną Mėnulis teka 11.29, leidžiasi 21.55.
Saulė Šaulio ženkle.

***************
Protingos mintys:
"Verčiau būti giriamam negu pačiam girtis" (Demokritas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien gerai seksis organizacinė veikla, kolektyviniai reikalai. Sprendžiant asmenines problemas, jums gali labai padėti draugai, bendraminčiai. Vakare pirmenybę teikite ne triukšmingam šurmuliui, o intymesnei atmosferai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būsite darbštūs, iniciatyvūs, tačiau pajusite, kad dėl to jums kraunama vis daugiau įpareigojimų. Darbdaviui apie tai užsiminkite taktiškai, kad nekiltų bendravimo problemų. Vakare puikiai atpalaiduos pasibuvimas su draugais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Diena bus gana šauni. Svajosite apie norų išsipildymą ir tuo tikėsite. Nesunkiai susidorosite su visomis užduotimis. Galimas praturtinantis pokalbis su įtakingu pažįstamu, geras patarimas dėl kelionės, teisinio klausimo ar kt.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Sau, o gal ir kitiems kelsite klausimus, susijusius su verslu, darbo projektu, mokesčiais, skolomis, karjeros perspektyvomis. Tiesiog darykite tai, ką privalote atlikti laiku ir pagal taisykles, bei kasdien ko nors išmokite, patobulėkite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Tai naudingų susitikimų, įdomios informacijos diena. Atnaujintos pažintys suteiks džiaugsmo ir sukonkretins kai kurias perspektyvas. Didelė tikimybė, kad kažkokie santykiai taps itin reikšmingi.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien pravartu labiau susitelkti ties profesiniais reikalais, nes paaštrėjusi uoslė naudingiems sandoriams turėtų išvaduoti iš kai kurių problemų. Palanku tartis dėl įsidarbinimo, darbo apmokėjimo, tiekimo, nuolaidų, sutarčių.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Būsite iniciatyvūs, nestokosite humoro jausmo. Su kūryba, kultūra, pramogomis, vaikais susiję užsiėmimai suteiks pasitenkinimo ir gal ir naujų perspektyvų. Jums arba jūsų vaikams gali pasisekti konkurse, žaidime.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Diena bus prieštaringa. Ne viską pajėgsite, ne visiems įtiksite. Tačiau jums pavyks išspręsti kai kuriuos užsitęsusius reikalus, ypač jei paprašysite artimų žmonių pagalbos. Jei domitės giminės šaknimis, sužinosite kai ką įdomaus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien teks daug kalbėtis, aiškintis santykius bei dominančius klausimus, galbūt teikti ar imti interviu, reklamuotis ar reklamuoti, teikti transporto paslaugas. Neblogai seksis, jeigu mokotės ar mokote kitus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ši diena bus kupina širdžiai mielų užsiėmimų, kontaktų. Romantiški jausmai ir lūkesčiai nuspalvins kasdienybę linksmomis spalvomis. Su gera nuotaika ir darbai eisis gana sklandžiai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiuo metu jums itin pravers darbštumas ir draugiški santykiai su kolegomis, aplinkiniais. Tikėtina, kad šiandien sužinosite savo svajonės įgyvendinimo kainą, arba kokia yra jūsų pačių vertė kitų požiūriu.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Skirtingai nei kitiems ši diena jums nebus aktyvi. Bet koks skubotumas gali tik pakenkti, ypač jei neklausysite savo intuicijos. Geriausiai seksis tvarkyti konfidencialius reikalus, užsiimti labdara, socialine ir medicinos veikla.