Horoskopas gruodžio 17 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Norėsis linksmintis, tačiau dėl to šiek tiek nukentės darbo kokybė. Tik nepulkite į glėbį pirmam pasitaikiusiam asmeniui, kadangi galite nusivilti. Geriau pasistenkite atgaivinti senus jausmus partneriui, ilgamečiui draugui ar draugei.

Jautis (04.21 – 05.21)

Namie atmosfera gali būti įtempta, galbūt dėl jūsų, gal dėl partnerio kaltės. Nors daugeliui panašūs konfliktai būtų nemalonūs, jūs sugebate juos lengvai išspręsti. Svarbius sprendimus priimkite pirmoje dienos pusėje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Turėsite suktis itin greitai ir apgalvotai, jeigu norite suspėti viską padaryti tinkamai, kitaip teks išgirsti nemalonių pastabų. Būtinai atkreipkite dėmesį į informaciją, kurią gaunate iš žiniasklaidos, tam tikra jos dalis bus naudinga jums ateityje.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nesiblaškykite, sutelkite dėmesį į svarbiausius klausimus, pasistenkite rasti harmoningą kelią. Visgi gali kilti abejonių, ką rinktis, kovosite tarp to, kokie esate, ir kokie trokštate būti. Dabar jūsų gyvenime gali atsirasti nemažai rūpesčių, kadangi stengsitės pasiimti tuos darbus, kurie ne jūsų jėgoms.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Metas netinkamas žaisti su likimu. Galite susapnuoti pranašingą sapną, kuris sufleruos apie įvykius, nutiksiančius per artimiausias dienas. Svarbu bus išklausyti artimuosius, kurie nori išsikalbėti, daugiau laiko skirti jų poreikiams.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien geriau venkite vienatvės. Pasistenkite pabendrauti su draugais, net jei ir nesinori - jums praskaidrins nuotaiką. Diena gali būti emociškai sudėtinga. Galimas daiktas, kad blaškysitės, būsite neramūs.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nesiseks darbe ir karjeroje. Šiandien vienareikšmiškai būsite visiški tinginiai - niekas nesugebės prabudinti, o ir patys nei stengsitės, nei norėsite.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ši diena bus gan sėkminga. Jeigu neslėpsite tų būdo savybių, kurios Jums yra įgimtos, t.y., sumanumo, energingumo, ekscentriškumo ir humoro jausmo, tai šalia savęs paliksite susižavėjusius asmenis ir keliausite pirmyn - kitaip jums tiesiog neišeina.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jums ši diena gali būti chaotiška - tiek daug naujovių, tiek nepatirtų įvykių, tiek pasiūlymų, naujų pažįstamųjų: sukinėsitės visur, tačiau kažkur kažką pamiršite, todėl teks grįžti atgal. Tačiau didžiulis įvykių debesis vėliau turi išsisklaidyti ir padrikos mintys susilieti į vieną protingą ir tikslingą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tai laikas, kada bus sudėtinga valdyti savo emocijas, patirsite daug stresų. Dabar venkite laikytis dietų ir fizinio krūvio - galite staigiai prarasti didelę dalį jėgų. Jums teks perkopti daug barjerų, tačiau jie nebus itin sudėtingi. Vakarop turėsite laiko atsikvėpti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jums geriausiai seksis versle. Diena gali būti kupina neįprastų iššūkių, įdomių įvykių, pajusite tai, ko tikrai nesitikėjote. Turite tikslą ir kuo arčiau jo esate, tuo daugiau jumyse gimsta naujų svajonių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Būkite atsargūs meilėje ir asmeniniuose santykiuose. Jums teks patirti intrigų skonį ir savu kailiu išbandyti, ką reiškia pavydas. Galbūt šie įvykiai bus tik pradžia kažkokių svarbių gyvenimo posūkių, kurie jau dabar jus vargins.