Horoskopas gruodžio 18 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio 18-oji.
Tarptautinė migrantų diena
Arabų kalbos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eivilas, Eivilė, Eivina, Eivinas, Girdvainas, Girdvainė, Girvyda, Girvydas, Gracija, Gracijonas, Gracius, Vykanta, Vykantas;
rytoj: Gerdvilas, Darijus, Lėja, Rimantė.

Protingos mintys
"Melas - plonasienis daiktas; gerai įsižiūrėjus, jis persišviečia" (Seneka).

Avinas (03.21 – 04.20)

Turėtumėte sukaupti jėgų būsimiems svarbiems darbams. Todėl tiems, kurie dar nesuspėjo paatostogauti, pats laikas tai padaryti. Be to, dabar tinkamas metas kelionėms.

Jautis (04.21 – 05.21)

Susirūpinkite savo sveikata - išsimiegokite, dažniau būkite gryname ore ir daugiau judėkite. Tuomet gera ir žvali nuotaika jums bus garantuota. Teks priimti svarbų ir sudėtingą sprendimą, nuo kurio daug kas priklausys.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jūsų laukia audringi įvykiai. Diena žada būti gana įtempta: susitikimai su naujais žmonėmis, kelionės, darbas. Tačiau jūsų taip pat laukia ne mažiau aktyvus poilsis, tad atiduokite savo jėgas darbe.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien nedalinkite jokių pažadų ir nekurkite toli siekiančių planų. Būsite linkę karščiuotis ir dėl to galite prarasti gerą draugą. Dėl skubėjimo ar neapdairumo rizikuojate padaryti labai apmaudžią klaidą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Atėjo metas surikiuoti mintis, viską sudėlioti į lentynėles, pagalvoti apie senų ir naujų problemų sprendimą. Gyvenimą gali apkartinti ir šiek tiek pablogėjusi finansinė padėtis. Ką gi, reikia greitai susiorientuoti, imtis visų priemonių ir pasikliauti tik savo jėgomis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Darbe nepersistenkite - jūs savo jau padarėte, metas ir pailsėti. Bet ne viskas taip gerai klojasi - aplinkiniai gali pradėti regzti kažkokias intrigas. Todėl būkite budrūs ir treniruokite intuiciją.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Būsite kupini kūrybinių jėgų ir - o tai jums svarbiausia - pasitikėsite savimi. Ką gi, galima imtis naujo darbo - žvaigždės jums garantuoja sėkmę. Nepamirškite, kad jūs - savo laimės kalviai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Diena bus gana rami, be ypatingų netikėtumų. Nereikėtų leisti prasiveržti savo agresyvumui ir ūmumui. Jeigu duosite laisvę savo emocijoms, tai kažin ar pasieksite užsibrėžtą tikslą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Galite pasiekti reikšmingų laimėjimų, dėl kurių vėliau iškils nemažai problemų. Bet nedideli sunkumai neiškreips jūsų iš pergalių kelio. Asmeniniame gyvenime turėtų sustiprėti santykiai su mylimu žmogumi.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Turėtumėte pajungti savo veiksmus protui. Nuoseklumas, tikslumas ir kruopštumas duos gerų rezultatų. Gausite gerą impulsą naujoms idėjoms, kūrybiniam darbui. Jūsų laimėjimai neliks nepastebėti, atsiras ir gerbėjų, ir pavyduolių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jausite norą varžytis, konkuruoti. Bendraujant reikėtų būti išrankesniems ir santūresniems. Neatskleiskite savo planų iki galo. Ryšiai, kuriuos užmegsite, - paviršutiniški ir trumpalaikiai, tad romantiška aistra gali baigtis nusivylimu.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Diena žada kokybinius pokyčius - naujus jausmus ir santykius, naują pasaulėjautą. Jūs galite naujaip pažvelgti į daugelį dalykų, pergalvoti savo gyvenimą. Žodžiu, jus apims romantiška ir filosofiška nuotaika.