Horoskopas gruodžio 2 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio 2-oji.
Tarptautinė vergovės panaikinimo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aura, Aurelija, Aurė, Aurėja, Milkanta, Milkantas, Minkinta, Milkintas, Milmantas, Milmantė, Paulina, Svirgailas, Svirgailė, Svirganta, Svirgauda, Svirgaudas, Svirgaudė, Svirgeda, Svirgedas, Vėjūnas, Viviana;
rytoj: Atalija, Audinga, Audingas, Gailintas, Ksavera, Ksaveras, Ksaverija, Linvyda, Linvydas, Linvydė.

Protingos mintys
"Kiekvienas girdi tik tai, ką supranta" (J. V. Gėtė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei ketinate tuoktis, laukiatės ar pan. - ši diena labai tinkama žiniai pranešti. Atsipalaiduokite, tai vidinės laisvės diena. Tik tai nereiškia, kad turite prisigerti iki "žemės graibymo".

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien turėsite progos nuveikti kažką esminio. Jūsų sėkmė labai priklausys nuo sugebėjimo bendrauti. Vaisingai padirbėjęs, vakare galėtumėte sau pailsėt.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Prašomas padėkite, bet neaukokite dėl to savo sveikatos ar principų. Pastaruoju metu ir taip jau pernelyg daug laiko skiriate kitiems ir pernelyg mažai - sau. Pagalvokite, ar pakankamai sveiką maistą valgote.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei netramdysite savęs, rizikuosite įsivelti į rimtą konfliktą su artimaisiais ar pavaldiniais. Skirkite daugiau dėmesio šeimai, bet nebandykite būtinai šiandien išsiaiškinti santykių ar išspręsti įsisenėjusią problemą. Galimos nedidelės finansinės problemos.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Iš pat ryto į galvą gali šauti labai įdomių ir vaisingų minčių. Planuokite dalykinius susitikimus, drąsiai eikite į valdiškas įstaigas tvarkyti subtilių reikalų. Vyrams pasitaikys proga pademonstruoti, kokie jie šaunūs ir galantiški.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite linkę išlaidauti - gal tai jūsų pagrindinė problema? Susiimkite, jūsų didžiausia bėda - kantrybės stoka. Šiandien pasistenkite patausoti nervus.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pasistenkite neapsvaigti nuo netikėtai užgriuvusios šlovės. Galų gale, ne vienas pats viską padarėte. Metas neblogas madų pristatymams, mugėms.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Prieš praverdami burną šiandien prisiminkite, kad žvirbliu išskridęs žodis greičiausiai sugrįš jaučiu. Jei nevaldysite liežuvio, pasiduosite pykčiui, galite įgyti priešų ar ilgam prarasti draugą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Ne pati geriausia diena bendrauti su vaikais ar gerokai vyresniais giminaičiais. Sprendžiantys nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo ar gyvenamosios vietos keitimo klausimus turės galvoti ir spręsti greitai. Galimos naudingos pažintys.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Senokai jus jaudinusio asmeninio ar tarnybinio klausimo sprendimas pagaliau pajudės iš mirties taško. Būsite gan įtarus ir įžeidus, tad lengvai galite įsivelti į kivirčą darbe ar namuose.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diena veikiausiai bus gana nuobodi ir skurdi įvykių. Rytinis mieguistumas gali taip ir nepraeiti iki pat vakaro. Jei tik galite, visus atsakingus ir svarbius darbus atidėkite rytojui. Labai pageidautina saikinga fizinė veikla.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Apsiginkluokite kantrybe - patartina išlaukti tinkamo momento ir tuomet nedelsiant imtis veiklos.Vakarop veikiausiai pasijusite pavargęs. Raskite laiko sau, palepinkite save.