Horoskopas gruodžio 2 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien būsite nukreipti kita linkme nei planavote ar vylėtės. Netikėtumai kiek baugins, tačiau vilios. Daugeliui gali pasitaikyti proga pradėti naują gyvenimo etapą.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nebeaitrinkite praeities žaizdų, atraskite jėgų ir stiprybės nutraukti seniai nebeproduktyvius santykius. Bent jau jums pačiam palengvės. Jautri virškinimo sistema.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Įtampa darbe ima atsiliepti jūsų asmeniniam gyvenimui. Šiandien išmeskite iš galvos mintis apie darbą, raskite laiko pramogoms gryname ore, daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gana išsisukinėjimų, kad esate išvargę, kad trūksta pinigų ar nėr nuotaikos. Atsipalaiduokite - ir jūsų lauks nepamirštama diena. Į daugelį dalykų gyvenime galima pažvelgti iš įvairių pusių ir atrasti ką įdomaus, džiugaus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Liūtams norėsis permainų, veiksmo. Išsiruoškite į kelionę, aplankykite seniai matytus draugus, giminaičius. Gerų idėjų kils sugalvojusiems atnaujinti būstą. Seksis loterijoje.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien gali išsiskirti jūsų ir gyvenimo draugo interesai. Neverta pyktis ar stengtis paveikti kitą žmogų. Patraukite skirtingais keliais, vakarop susitiksite vienas kito pasiilgę, kupini naujų įspūdžių.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei pastaruoju metu jaučiatės suvaržyti, nesuprasti ar nevertinami - pats metas apie tai pasišnekėti su širdžiai mielu žmogumi. Galbūt jis jaučiasi panašiai? Būkite nuoširdūs, tuomet tikrai rasite kompromisą, o širdy nebeliks nuoskaudų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Išmintingi sprendimai priimami nurimus aistroms ar pykčiams. Šiuo metu atrodys, kad artimieji negirsi jūsų ir nė nesistengia suprasti. Tačiau iš tiesų jūs esate kiek įsitempę - po kurio laiko jūsų mintys pačiam kels šypseną.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien jums norėsis jaukumo, ramybės, nuoširdaus bendravimo su sutuoktiniu ar artimiausiais draugais. Netikėtai galite sulaukti materialinės paramos, kuri padėtų išsipildyti jūsų svajonei.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Neverta iš anksto lieti ašarų ar kvaršinti galvą spėlionėmis, kas gi būtų, jei pasielgtumėte vienaip ar kitaip. Žvaigždės šiandien jums žada aplinkinių palaikymą, supratimą, tad nebesvarstykite.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien pakovokite už savo teisybę - taip išvengsite ateityje galimų praradimų. Jūsų gyvenime tikėtinas teigiamas lūžis. Gali atsinaujinti seniai nutrūkę ryšiai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nepraleiskite progos atkurti darną santykiuose su partneriu, tik pasitelkite atsargumą, korektiškumą. Intuicija turėtų jums pakuždėti, ką daryti ir kurlink pasukti.