Horoskopas gruodžio 22 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė gruodžio 22-ajai, ketvirtadieniui

Gruodžio dvidešimt antroji - ketvirtadienis - 356-oji metų diena (ketvirtoji 52-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 9 dienos.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 8.40, leidžiasi 15.54. Dienos ilgumas - 7.14.
Penktąją delčios dieną Mėnulis teka 17.19, leidžiasi 9. Saulė Ožiaragio ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien jūsų mintis užvaldys kelionių ar netolimų pramogų vizijos. Galite gauti žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbio su nepažįstamu žmogumi. Galbūt apsilankysite turiningame renginyje, įsigysite ypatingą pirkinį ar pan.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būsite įžvalgūs, intuityvūs. Ne tik sau, bet ir kitiems galite padėti iššifruoti pasąmonės impulsus, išaiškinti sapnus. Būkite solidarūs, jei teks spręsti artimo žmogaus problemą ir tai kainuos. Jums bus kompensuota. O sukčių pasisaugokite.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien noriai bendrausite ir tai padės atgaivinti priblėsusius ryšius. Nevenkite kompanijos, bet neeikvokite per daug laiko tuštiems plepalams. Verčiau atlikite susikaupusius darbus, pasidairykite po išpardavimus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Neblogai seksis kūryba, ūkio ir įprasti darbai. Gali spręstis įsidarbinimo klausimas. Tačiau lengviau pažeidžiama bus sveikata. Verta pagalvoti apie įvaizdžio pakoregavimą. Iš partnerių, gerbėjų galite sulaukti įdomių pasiūlymų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Diena turėtų būti šauni. Su bet kuo lengvai rasite bendrą kalbą, savo žavesiu žadinsite romantiškas emocijas ir seksualinius troškimus. Gali pavykti atnaujinti santykius, pradėti viską iš pradžių, jei svarbus ryšys patyrė laikiną krizę.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Rytą jausite vidinę įtampą dėl vieno neišspręsto klausimo. Norėsis su kažkuo pasitarti, išsiaiškinti santykius. Įdienojus neblogai seksis tvarkyti ūkio, buities reikalus, prekiauti ir apsipirkti. Popiet galima tikėtis puikaus pasiūlymo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien aktyviai seksite žiniasklaidos informaciją, daug bendrausite ir planuosite švenčių renginius, keliones. Suintensyvės kontaktai su giminaičiais. Panašu, kad iš dominančio žmogaus gausite laišką, pasiūlymą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Rytas bus kiek nervingas, tačiau vėliau pasijusite komfortiškai. Netrūks energijos ir ūpo pagražinti savo gyvenamąją aplinką, lakstyti po prekybos centrus galvojant apie artėjančias šventes. Puikiai rinksite ar darysite dovanas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pasižymėsite intuicija, jautrumu, gebėjimu taikytis prie kitų žmonių ir kintančių situacijų. Seksis darbe, versle, o ir namai teiks palaimą bei ramybę, jei pasistengsite išvengti barnių dėl smulkmenų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandieną jus itin puoš kuklumas ir saikas. Venkite alkoholio, triukšmingų susibūrimų. Nesistenkite nudirbti visų buities darbų. Nusimato pabendravimas su ezoterine veikla užsiimančiais asmenimis, menininkais ar medikais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ryto nepasitenkinimą įdienojus pakeis entuziazmas, susijęs su sportu, kūryba, meilės pasimatymu, draugų sambūriu ar pan. Regis, dalyvausite renginyje arba jį organizuosite. Turbūt nudžiugins malonus komplimentas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Ryte nepasižymėsite kantrybe, taktu. Galite pakliūti į keblią padėtį, netyčia pasitarnauti vagims ar pan. Popiet tikėtinas malonus susitikimas, renginys. Galite kažkuo susižavėti arba pajusti kūrybinį įkvėpimą, populiarumo magiją.