Horoskopas gruodžio 23 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Astrologinė prognozė gruodžio 23-ijai, penktadieniui

Gruodžio dvidešimt trečioji - penktadienis - 357-oji metų diena (penktoji 52-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 8 dienos.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 8.41, leidžiasi 15.55. Dienos ilgumas - 7.14.
Šeštąją delčios dieną Mėnulis teka 7.12, leidžiasi 14.42.
Saulė Ožiaragio ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Tikėtina kelionė, susijusi su visuomeninių klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais ar egzaminu, atestacija. Galbūt su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų. Galimi nenumatyti keblumai, avarijos. Saugokitės petardų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Bus dalykų, dėl kurių smarkiai nerimausite, pergyvensite. Galbūt sužinosite nelinksmą žinią arba paaštrės finansinės problemos. Trikdys kitų žmonių įžūlumas, godumas. Galima nuostolinga avantiūra. Nuo pavojų saugokite vaikus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Patirsite kai kurių žmonių priešiškumą, nepalankumą, arba prisigalvosite nebūtų dalykų, kažko pavyduliausite. Aršiai ginsite savo interesus, taigi galite kažkam pakenkti. Stenkitės išlikti diplomatiški, teisingi. Pasisaugokite avarinių situacijų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jums bus sunku įtikti, daug reikalausite iš kitų ir savęs. Nuotaiką gadins nekokia savijauta arba suvokimas, kad darbovietėje ir namie reikalai nejuda taip, kaip reikia. Jei norite kažką konkretaus pasiekti, venkite skubos ir rizikos.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Rūpesčių bei nuostolių galite turėti per kitus žmones. Venkite abejotinos veiklos, neatsakingų draugų, klastingų patarėjų. Šiandien neverta imtis darbų, kurių tuoj pat negalėsite užbaigti. Saugokitės traumų, vagysčių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite dirglūs, nervingi. Nemalonūs netikėtumai laukia darbe ir gatvėje. Gali nutrūkti dalykinis sandoris. Dalykinis arba gyvenimo partneris gali jus kaltinti, kelti pretenzijas. Pasistenkite neįsivelti į abejotinas aferas. Saugokitės traumų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Galimos keblios situacijos, klaidinga informacija. Galite turėti problemų dėl neteisingai suprastų taisyklių, įstatymų, kitų žmonių minčių bei norų. Nieko nedarykite spontaniškai - tik atsakingas sprendimas užtikrins sėkmę.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nusimato finansiniai rūpesčiai. Turbūt būsite priversti reikalauti to, kas jums priklauso - atlygio už darbą, piniginės kompensacijos, skolos grąžinimo, socialinės išmokos ar pan. Nelengva bus apginti savo interesus, bet stengtis verta.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būsite dirglūs, emocionalūs, provokuosite konfliktines situacijas. Galite susidurti su priešiškai nusiteikusiais, ūmiais asmenimis ir patirti nemalonius smūgius. Vakare ypač svarbu taktiškai elgtis. Atsargiai su technika, sprogstamais daiktais.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien nesiseks bendrauti, viskas kris iš rankų. Aplinkoje pastebėsite daugiau blogio nei gėrio, tirštinsite tamsias spalvas. Regis, kažkam neįtiksite ir sulauksite žeidžiančios kritikos. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Dauguma reikalų, kuriais šiandien užsiimsite, reikalaus maksimalios psichologinės įtampos ir turbūt pinigų, investicijų. Būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti kaltų ir atsakingų. Šilčiau reaguokite į vaikus, mylimus žmones.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tikėtinas susipainiojimas jausmuose, neištikimybės bei išsiskyrimo grėsmė ar baimė. Nepagrįsti kaprizai gali pabloginti santykius su aplinkiniais, padaryti nuostolių. Stenkitės šviesiau žiūrėti į gyvenimą. Saugokitės traumų, avarijų.