Horoskopas gruodžio 23 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio 23-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Mina, Veliuona, Viktė, Viktorija, Vilas, Vilbutas, Vilbutė, Vilė, Vilys, Viktorija;
rytoj: Adas, Adelė, Adomas, Gudmina, Gudminas, Gudvainas, Gudvainė, Gudvilas, Gudvilė, Gudvina, Gudvinas, Ieva, Jieva;

Protingos mintys
"Jei tu priglausi alkaną šunį ir pamaitinsi, jis tau neįkąs. Tai yra pagrindinis skirtumas tarp šuns ir žmogaus" (M. Tvenas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jausite, jog kontroliuojate situaciją, mat žinosite savo veiklos pasekmes ir žinote galimus pasirinkimus. Rezultatai bus tikrai tenkinantys, nors juos išvysite ne iš karto. Pamąstykite apie ateities planus, šiandien tam tinkamas metas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nepaprastai gera diena visiems po šiuo ženklu gimusiems žmonėms, seksis visi darbai, bendravimas su žmonėmis teiks džiaugsmo, o vakaras, kad ir kur nutartumėte jį praleisti, bus įsimintinas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien teks prisitaikyti prie aplinkybių, būti lanksčiam ir kantriam, nes ne viskas klostysis taip, kaip planuojate. Vakare kiek pataupykite energiją, neišdalinkite savęs viso kitiems.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien turėsite padaryti nelengvą pasirinkimą, būtų protinga pasitarti dėl to su nešališku žmogumi. Apsvarsykite visus už ir prieš, o taip pat ir kitų, į reikalą įsitraukusių žmonių interesus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nors jausitės taip, tarsi situacijos ir aplinkybės kartojasi, tačiau tai nėra blogai, mat turite progą nedaryti ankstesnių klaidų. Susitelkite į svarbiausius dalykus. Imkitės atsakomybės už tai, ko norite pasiekti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kai kas su jumis šiandien elgsis pernelyg maloniai ir lipšniai, o jūs net nežinosite, kaip reaguoti. To asmens intencijos abejotinos tad būkite atsargūs ir nedarykite skubotų sprendimų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Būsite linkę erzintis, nervintis, agresyviai reaguoti bei užsispirti be aiškios priežasties. Tad venkite skubėti, aplinkiniams į akis kristi. Saugokitės intrigantų, nesileiskite įtraukiami į avantiūras. Nepatartina pradėti darbų, kuriuos reikės greitai užbaigti. Būkite atidesni sveikatai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nors jausite poreikį išreikšti save kūrybiškai, tačiau tai padaryti bus gan sunku, mat įkvėpimas niekaip neateis. Bet pergyventi neverta, mūzos juk neaplanko pagal užsakymą. Atsipalaiduokite ir laukite savo valandos.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Daug pasieksite, jei atsižvelgsite į aplinkinius, partnerius, sutuoktinį, kitaip santykių aiškinimasis, skandalai neišvengiami. Vakaras neramus: korektiškiau bendraukite su artimaisiais: nepriekabiaukite, nesipūskite ir daug nereikalaukite.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai. Jei tenka veikti, vadovaukitės intuicija, išlaikykite susikaupimą, jautrumą. Tai puikus metas psichologams, visiems besigilinantiems į santykių, jausmų esmę, sielos prigimtį.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Dieną geriau praleisti vienam, mat aplinkinių nuotaikos greitai keisis, todėl bendrauti bus nelengva. Pagalvokite, ką gero galėtumėte nuveikti sau - ar tai būtų knyga, filmas, o gal tiesiog rami vakarienė.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gali pristigti ne tik objektyvumo, bet ir optimizmo, tad galite imti sielvartauti, nors reikės džiaugtis. Būkite atidūs, kad be reikalo neįsiveltumėte į skandalą.