Horoskopas gruodžio 24 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio 24-oji.
Šv. Kūčios

Savo vardadienius šiandien švenčia: Adas, Adelė, Adomas, Gudmina, Gudminas, Gudvainas, Gudvainė, Gudvilas, Gudvilė, Gudvina, Gudvinas, Ieva, Jieva;
rytoj: Gražinė, Gražinis, Gražys, Gražmantas, Gražvaldas, Gražvaldė, Gražvilas, Gražvilė, Gražvyda, Gražvydas.

Avinas (03.21 – 04.20)

Turėsite galimybę užsitikrinti finansinį stabilumą verslo srityje, jeigu parodysite iniciatyvą ir pasitelksite patikimus partnerius. Bet nuo avantiūrinių sumanymų reikėtų susilaikyti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Sėkmingai tvarkysite visus reikalus, sugaišdami mažai laiko ir beveik nepavargdami. Tai metas, kai atkakliai žengsite į priekį stiprindami visuomeninę ir materialinę padėtį.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jums nevertėtų laukti giminių ir aplinkinių pagalbos, stenkitės viską daryti patys, ir tuomet materialiniu požiūriu jums pavyks įkopti į naujas, anksčiau nepasiekiamas aukštumas.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite tikėtis reikšmingų teigiamų permainų verslo srityje. Jas nulems naujas bendras projektas su autoritetingu ir įtakingu partneriu. Bet nepamirškite, kad įgyvendinti visus numatytus planus jums pavyks tik tuo atveju, jeigu veiksite aktyviai ir ryžtingai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Visos jūsų iniciatyvos duos rezultatų, galimas dalykas, kad pavyks paversti realybe didžiausius savo troškimus. Atkakliai dirbantys ir mokantys įgyti sąjungininkų, galės įgyvendinti visus sumanymus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kad pasiektumėte užsibrėžtus tikslus, jums patariama suvienyti savo pastangas su kitų žmonių pastangomis. Pasitelkite juos, kad galėtumėte veikti efektyviau ir patikimiau..

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Dėl pernelyg didelio jūsų pasitikėjimo savo jėgomis ir nesantūrumo galimi keblumai santykiuose su vadovais ar kolegomis. Pasistenkite išvengti tokių problemų, kontroliuokite save ir elkitės apdairiai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Metas palankus kelti savo profesinį lygį ir visuomeninį statusą. Kaip tik dabar galite pradėti pradėti aktyvios veiklos laikotarpį. Verslininkų laukia tinkamas metas anksčiau parengtiems projektams realizuoti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų aktyvūs ir savarankiški veiksmai gali užtikrinti sėkmę tvarkant reikalus, susijusius su mokymusi ir moksline veikla. Metas ypač palankus norintiems atskleisti savo sugebėjimus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pasieksite teigiamų rezultatų, tvarkydami visus savo reikalus - tiek profesinius ir finansinius, tiek buitinius ir asmeninius. Jūsų pastangas darbe ir verslo srityje turėtų deramai įvertinti vadovybė arba partneriai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Laukia gana nelengva diena, neverta imtis naujų darbų, geriau tvarkykite kasdienius reikalus. Venkite mažai pažįstamos draugijos, kadangi galite pakliūti į svetimą ir neigiamą įtaką.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Patartina nekritikuoti vadovų, kadangi jie gali neteisingai suprasti jūsų žodžius, o tai sukomplikuotų santykius. Jeigu tokia situacija vis dėlto susiklostytų, susilaikykite nuo neapgalvotų sprendimų.