Horoskopas gruodžio 24 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio dvidešimt ketvirtoji, šeštadienis - 358-oji metų diena (priešpaskutinė 52-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 7 dienos.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 8.41, leidžiasi 15.55. Dienos ilgumas - 7.14.
Pirmąją jaunaties dieną Mėnulis teka 8.13, leidžiasi 15.47.
Saulė Ožiaragio ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Dienos situacija gali parodyti, kas kliudo jūsų sėkmei, jei tik būsite bent kiek objektyvūs savo atžvilgiu. Pasistenkite suprasti kitus žmones, pažabokite savąjį ego. Priekaištai skatins priešiškumą, tad venkite jų, jei norite darnos. Gresia traumos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Atotrūkis nuo kasdienės aplinkos, įdomi išvyka ar kelionė suteiktų peno akims ir protui. Turbūt atsiras naujas pašnekovas, kuris įvertins jūsų nuomonę ir pažiūras. Būkite malonesni, pakantesni artimųjų įsitikinimams.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Norintiems pasiskolinti pinigų ar jų paskolinti prašantiems bus ramiau, jei protingai apsidrausite ir nepasikliausite vien žodiniu pasižadėjimu. Nesivelkite į abejotinas avantiūras. Stenkitės kaupti tik geras emocijas, nepavydėkite.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Reikės ypatingo psichologinio įžvalgumo, antraip santykiai gali pakrypti nepageidaujama linkme. Verčiau nieko nedarykite suirzę, supykę, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nuotaiką. Tolerantiškai vertinkite pašnekovus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien nepraleisite progos pademonstruoti, ką sugebate. Tačiau viską reikėtų daryti be avantiūrizmo ir skubos. Įžeista savimeilė ar keistas susikaustymas šį vakarą tikriausiai neleis jums siekti intymumo, net jei itin jo trokšite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite nusiteikę švęsti, linksmintis ir kelti nuotaiką kitiems, pokštauti, daryti staigmenas. Panašu, kad ką tik atsinaujinęs romanas ar naujai užmegzta pažintis užtvindys jus emocijomis, prisiminimais.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pasyviems būti nereikia, tačiau intensyvus bendravimas šį vakarą nėra patartinas. Geriausia būtų apsiriboti artimiausių žmonių draugija. Pasistenkite savo priekabumu negadinti kitiems nuotaikos. Atsargiai elkitės su elektra, technika.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Diena bus nerami, planai permainingi, o sveikata lengvai pažeidžiama. Susitikimai su gerais draugais, giminaičiais, mylimu žmogumi, jų dėmesys leis prasiblaškyti. Tik nepirškite kitiems savo nuomonės, venkite kritikuoti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien stenkitės neviršyti savo galimybių - tiek materialinių, tiek emocinių, dvasinių, kūrybinių. Nesugadinkite šventės kokia nors avantiūra. Siekdami malonumų nesielkite savanaudiškai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite neatsargūs, spontaniški, labai emocionalūs. Venkite lengvabūdiškų pagundų bei skandalų. Tvarkingai eksploatuokite elektros įrangą, techniką, pasistenkite, kad dėl jūsų kaltės neįvyktų nemalonių incidentų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, bet nieko neforsuokite. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, reklamą, blaiviai įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis - galbūt jie paremti iliuzijomis. Rūpinkitės sveikata, venkite svaigalų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Labai intensyvi diena - nė minutėlės atokvėpio. Jei būsite nusiteikę pakankamai geranoriškai, jums nepritrūks sėkmės ir populiarumo. Vakare aplink jus tikriausiai bus daugiau žmonių nei įprasta Kūčių vakarą.