Horoskopas gruodžio 25 d. (sekmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio dvidešimt penktoji - pirmoji Šv. Kalėdų diena.

Gruodžio dvidešimt penktoji, sekmadienis - 359-oji metų diena (paskutinė 52-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 6 dienos.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 8.41, leidžiasi 15.56. Dienos ilgumas - 7.15.
Antrąją jaunaties dieną Mėnulis teka 8.59, leidžiasi 17.03.
Saulė Ožiaragio ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Žmonės, kuriuos sutiksite, apipils jus naujienomis, įspūdžiais. Galbūt ta informacija galėsite pasinaudoti siekdami savo tikslo. O gal patys rasite kuo pasipuikuoti, ką pasiūlyti pašnekovams, kad jie suvoktų, jog esate ne iš kelmo spirti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien bus nesunku atkreipti į save kitų dėmesį ir parodyti, kad jūsų tikslai ne tokie jau maži. Yra tikimybė, kad nusipelnysite daugiau pagarbos, sustiprinsite savo įtaką. Palanku išvykti toliau nuo namų, pasisemti įspūdžių.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Diena turėtų būti gana miela. Gali atsiskleisti nekasdieniški jūsų privalumai, talentai. Galbūt kažkas sugrąžins seną skolą ar įteiks trokštamą dovaną. Netikėtai galite susižavėti aistringu priešingos lyties atstovu.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandieną bus nesunku daryti įtaką antrajai pusei, aplinkiniams. Su malonumu dalyvausite renginiuose, žaidimuose. Stengsitės įnešti gaivumo, ryškesnių spalvų į tai, kas jus domina ir kuo užsiimate.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Daug laiko praleisite prie veidrodžio gražindamiesi, puošdamiesi. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jei išsiruošite į pramogų renginį arba susitiksite su patinkančiu asmeniu. Itin saugokite sveikatą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pavyks šauniai atšvęsti Kalėdas. Galbūt todėl, kad jus sups geranoriški ir smagūs žmonės. O gal jūs tiesiog nebūsite reiklūs ir mėgausitės viskuo, ką teikia švenčių diena. Galite vėl aistringai įsimylėti asmenį, kuriuo anksčiau žavėjotės.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Daug dėmesio skirsite asmeniniam gyvenimui, gerovei, komfortui. Galimi jaudinami prisiminimai. Kontroliuokite emocijas, neskubėkite išsakyti jausmų tam žmogui, apie kurį galvojate. Tai gali jį sutrikdyti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Dalyvaukite renginiuose, žaidimuose, atverkite širdį mylimam žmogui, suteikite džiaugsmo vaikams, giminaičiams. Regis, įveiksite vidinį barjerą, trukdžiusį laisvai pasireikšti, išlieti jausmus, mintis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien galite daug laimėti gražbylyste, artistiniais sugebėjimais. Galite leistis į netolimą kelionę, kad maloniai praleistumėte laiką. Turėsite progą pasimėgauti kulinarijos stebuklais. Tikėtina žavi dovana.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Turėsite progų atskleisti savo talentus, padaryti įspūdį patinkančiam asmeniui. Sulauksite aplinkinių dėmesio, komplimentų. Tik nesistenkite visur suspėti, viską atlikti būtent šiandien. Rinkitės lengvas pramogas, meilės romantiką.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Emocijų atneš netyčia sužinotos paslaptys, išgirstos paskalos arba slaptas nuotykis. Gali būti, kad su artimu žmogumi teks aiškintis dėl nuslėptų dalykų. Kuo mažiau plepėsite, tuo daugiau laimėsite.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Diena turėtų būti smagi ir įdomi. Jus vertins bendraminčiai, draugai, publika, gerbėjai. Tikriausiai susiviliosite pasiūlymu, kuris gerokai palengvins piniginę. Vis dėlto gausite daugiau nei atiduosite.