Horoskopas gruodžio 26 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio dvidešimt šeštoji - antroji Šv. Kalėdų diena.

Antroji Kalėdų diena - šv. Stepono diena. Bažnyčiose būdavo šventinamos avižos. Tai - svečiavimosi ir jaunimo diena. Antrąją Kalėdų dieną būdavo įprasta išeiti iš namų, aplankyti draugus, gimines ar kaimynus. Seniau po kaimus vaikščiodavo vadinamieji "kalėdotojai" - dažniausiai jaunimas, kuris aplankydavo visas kaimo sodybas, linkėdavo gero derliaus, sveikindavo šeimininkus, giedodavo Kalėdų giesmes, barstydavo grūdus.

Gruodžio dvidešimt šeštoji, pirmadienis - 360-oji metų diena (pirmoji 53-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 5 dienos.

Avinas (03.21 – 04.20)

Jūsų nuotaika kaitaliosis, planai - irgi. Galbūt dėl to, kad aplinkybės nestovės vietoje ir pateiks siurprizų. Kita vertus, jums iš galvos neišeis duotas pažadas, įsipareigojimas. Kai jį atliksite, labai palengvės. Saugokitės traumų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būsite nusiteikę nekasdieniškai leisti laiką, prisikaupti įspūdžių. Tačiau kai ką teks atlikti kaip įprastą pareigą švenčių proga. Galite tikėtis neįprasto svečio arba kažkur išvykti. Būsite laukiami, tad pasistenkite neapvilti laukiančiųjų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nors ir šventės, bus daug buities rūpesčių, vyksite apsipirkti. Vertėtų nepasikliauti pirmu įspūdžiu ir atidžiau rinktis prekes. Jei sulauksite neplanuotų pasiūlymų ar ne itin pageidaujamų svečių, neleiskite keroti nepasitenkinimui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien bus susitikimų su įvairiais žmonėmis. Santykiai su partneriu, aplinkiniais gali tapti dar artimesni ir tvirtesni, jei jus suvienys prisiminimai, bendras interesas ar smagi pramoga. Tačiau viską sugadinsite, jei kitus erzinsite, menkinsite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Vargu ar galėsite atsipalaiduoti ir užmiršti rūpesčius. Aplinkybės vers uoliai tvarkytis, plušėti virtuvėje ir dar puikiai atrodyti. Tikriausiai pas jus į svečius plūs artimieji ir seniai matyti draugai, pažįstami. Saugokitės traumų, avarijų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Puikus metas susitikti su brangiais žmonėmis, linksmai paūžti, paviešėti ar pasikviesti svečių. Seksis juos nustebinti kulinarijos, konditerijos įmantrybėmis. Tik nekelkite pavydo scenų ir venkite pavojingų pramogų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Geriausiai seksis bendrauti su namiškiais, giminėmis įprastoje aplinkoje. Pravartu surengti nedidelę gurmanišką puotą. Tik neprisidarykite nereikalingų rūpesčių - jei pervargsite, būsite blogos nuotaikos, tai ir kiti nesidžiaugs.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Norų, planų bus daug, bet ne viską įmanoma aprėpti. Pasimetę tarp gausybės pasirinkimo variantų galite tiesiog likti namuose. Neatsisakykite gauto pakvietimo apsilankyti pas draugus, kaimynus ar gimines. Tuo juos nudžiuginsite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų dėmesio trokšta jus mylintys žmonės, vaikai, tad nepagailėkite pinigų, laiko ir jėgų, kad suteiktumėte džiaugsmo. Galbūt jums tuo pačiu pavyks įgyvendinti ir savo svajonę. Regis, išleisite nemažai pinigų. Pasisaugokite vagių.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite aistringesni ir aktyvesni nei paprastai. Turbūt nesinorės sėdėti namuose, trauks pramogos, pasilinksminimai. Galite patirti romantišką nuotykį arba sulaukti siurprizo iš dominančio žmogaus. Tik nepraraskite savisaugos instinkto.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diena itin palanki labdarai, nesavanaudiškai veiklai ar tiesiog palaimingam atsipalaidavimui. Norėsis tylos, ramybės, todėl sunkiai pakęsite triukšmingą draugiją, paviršutiniškus plepalus. Pasisaugokite vagių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Lydės žaisminga nuotaika, ieškosite, kuo pradžiuginus save ir kitus. Nusimato šaunūs susitikimai, geri įspūdžiai. Jei skirsite daugiau dėmesio tam, su kuriuo norite labiau suartėti ar susitaikyti, tikslą pasieksite.