- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Horoskopas gruodžio 28 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Pasidomėkite kultūriniu gyvenimu - apsilankykite parodoje, nueikite į teatrą. Nauji įspūdžiai paskatins atitrūkti nuo asmeninio gyvenimo rūpesčių, galbūt paskatins į vieną ar kitą problemą pažvelgti naujai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien stenkitės nieko nereikalauti. Prašykite ar mėginkite susitarti, antraip būsite apšaukti despotu. Nedirbkite sunkių fizinių darbų - bus jautrus stuburas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Skirkite šią dieną neskubių reikalų, kuriems nuo seno vis nerasdavote laiko, sutvarkymui. Pamatysite, iš karto lengviau atsikvėpsite. Prisiminkite ir seniai matytus draugus, tėvus, giminaičius.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būsite kupini geriausių norų, gaila, ne visi jums atsakys tuo pačiu. Aplinkiniams gali atrodyti, kad per daug iš jų reikalaujate ar nenorite jų suprasti. Būtų protingiausia mažiau kreipti dėmesio į kitų nuotaikas ir daugiau laiko skirti poilsiui.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būsite be galo įsitempę, susirūpinę artimųjų bėdomis. Stenkitės be reikalo nesijaudinti, ieškoti sprendimų. Gali būti jautrus skrandis, atidžiau rinkitės maistą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pasikalbėkite su partneriu apie tai, kas neduoda jums ramybės. Yra temų, kurių neliečiate, tačiau tai kelią įtampą judviejų santykiams. Tik nepulkite priekaištauti, pasitelkite diplomatiją.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien norėsis aplaužyti ragus nepaklusniems vaikams, sutuoktiniui turėsite krūvą priekaištų. Nesistenkite išsilieti ant artimų žmonių, verčiau visi papramogaukite, pailsėkite ir pyktis praeis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neverskite savęs būti aktyviu, būtinai nuveikti ką naudinga. Neverta. Patartina įsiklausyti į savo poreikius, palepinti dvasią ir kūną malonumais.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Gana klausyti, ką kalba aplinkiniai, patys turėtumėte nutarti, kas jums geriausia. Ypač šiandien didelė rizika susidurti su nenuoširdžiais patarėjais, tad kliaukitės intuicija.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien lengvai įveiksite visas kliūtis, nestigs energijos ir originalių sumanymų, kuriuos vertėtų čia pat realizuoti, kol nedingo įkvėpimas. Galbūt nusivilsite mylimu žmogumi, tačiau neskubėkite jo smerkti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tegu kritika paskatina apmąstyti savo veiksmus, galbūt ne viską darėte tinkamai, galbūt galėjote nuveikti daugiau. Šiandien išliks į paviršių ilgą laiką ignoruotos problemos - nemanykite, kad jos neišsprendžiamos.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galbūt pajusite aplinkinių pavydą ir neprielankumą. Daugiau tikėkite savimi ir mylimu žmogumi, nekreipkite dėmesio į paskalas.