Horoskopas gruodžio 3 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio 3-oji.
Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena
Lietuvos advokatūros diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Atalija, Audinga, Audingas, Gailintas, Ksavera, Ksaveras, Ksaverija, Linvyda, Linvydas, Linvydė;
rytoj: Airė, Barbė, Barbora, Barė, Bušė, Liutaurė, Liutauras, Nadruvė, Nadruvis, Osmundas, Vainota, Vainotas, Vainotė.

Protingos mintys:
"Pavydus žmogus suteikia sau nemalonumų tarsi priešui" (Demokritas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Galite gauti neblogą pasiūlymą, susijusį su nauju pajamų šaltiniu. Galbūt išleisite nemažą sumą vertingam pirkiniui arba sėkmingai tarsitės dėl kredito, nuolaidų. Tik nebūkite pernelyg patiklus, reikalaukite garantijų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų draugui pasiseks, o jūs tikriausiai manysite, kad buvote labiau vertas. Jei negalite jo nuoširdžiai pasveikinti, verčiau traukitės kuo toliau - užgrauš pavydas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Bendravimas su kitais žmonėmis šiandien bus kaip reta nekonstruktyvus, tad jei tikitės nuveikti ką nors rimta - verčiau darykite tai vienas. Blaiviai vertinkite savo galimybes - tai padės išspręsti problemą, kuri kitu atveju gali nukankinti jus mirtinai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien kaip niekad reikės kantrybės, tolerancijos, teks bendrauti su sunkiais žmonėmis. Antroje dienos pusėje įtampa turėtų sumažėti, atsipalaiduokite, nueikite į kiną ar parodą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nesileiskite į avantiūras tvarkydamas meilės ir dalykinius reikalus. Tačiau pravartu aptarti ramybės neduodančius klausimus su tais, kurie juos neblogai išmano, turi konkrečios patirties. Gausite neblogų patarimų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien derėtų niekur neskubėti, vengti persitempti, triukšmingų kompanijų, skubotų įsipareigojimų. Ilsėkitės, kurkite, gilinkitės į kiekvieno reikalo esmę. Rizikinga pervertinti jėgas bei perspektyvas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Neužsikraukite svarbių darbų, daugiau laiko skirkite šeimai, draugams. Vakare jausite įtampa, jei netramdysite neigiamų emocijų,gali kilti ginčų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Norėdamas kuo daugiau dėmesio savo asmeniui būkite kiek apdairesnis. Persistengęs visą dieną negalėsite atsikratyti įkyrių geraširdžių patarėjų. Nepražiopsokite įvykio, kuris tik jums gali pasirodyti atsitiktinis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Skirkite laiko sau - sveikatai, poilsiui, mėgiamai veiklai. Nekelkite sau ar artimiesiems didelių reikalavimų - šiandien lengva prarasti energiją.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien bus sunku viską aprėpti - jūsų reikės draugams, artimiesiems. Nervai bus gan įtempti, todėl nieko keisto, kad norėsis pailsėti ar net pasislėpti nuo visų. Taip ir padarykite, kai atliksite visus įsipareigojimus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Bendrausite nemažai, tačiau tik nuo jūsų sugebėjimo valdytis priklausys, ar diena bus sėkminga, be konfliktų. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, savo sveikatai ir poilsiui.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gana gerai sutarsite su aplinkiniais, tačiau neišvengsite nenuoširdumo, veidmainystės, nutylėjimų. Toks laviravimas ir jums, ir kitiems kurį laiką padės išlaikyti pusiausvyrą ir pasiekti tikslą, bet vėliau išaiškės slapti ketinimai, motyvai.