Horoskopas gruodžio 3 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio trečioji - Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena.

1992 m. pabaigoje Jungtinės Tautos paskelbė gruodžio 3-iąją Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena, kurios metu būtų organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems.

Gruodžio 3-ioji, ketvirtadienis - 337-oji metų diena (ketvirtoji 49-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 28 dienos.

************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 08.20, leidžiasi 15.56. Dienos ilgumas - 07.36.
Pirmąją delčios dieną Mėnulis teka po vidurnakčio, leidžiasi 12.55.
Saulė Šaulio ženkle.

**************
Protingos mintys:
"Į vieną burną dviejų šaukštų neįgrūsi" (Kinų išmintis).

Avinas (03.21 – 04.20)

Galimas dalykas, kad problemų kels artimų žmonių sveikatos sutrikimai. Arba jums patiems teks darytis sveikatos tyrimus, gydytis. Norom nenorom daug dėmesio skirsite mitybai, higienai, sveikatos ir grožio klausimams.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien derėtų daugiau laiko skirti vaikams, mylimam žmogui. Palanku užsiimti ir kūryba, sportu. Viskas bus gerai, jei neiššvaistysite per daug pinigų ir nepavesite gero draugo, pažįstamo, kuriam kažką žadėjote.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Galimi smulkūs nesusipratimai ryšių, komunikacijų, technikos srityje. Galbūt suges buitinis ar kompiuterinis prietaisas. O gal teks pasinervinti dėl artimo žmogaus problemos, išgirstų apkalbų, gandų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien lengvai klysite, būsite neatsargūs. Galite nesusikalbėti su artimaisiais, pakenkti savo santykiams su kaimynais ar kolegomis. Vertėtų atidžiau saugoti savo, o juo labiau svetimą transporto priemonę, kitą techniką.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kažkokie reikalai pareikalaus daug dėmesio ir kantrybės. Gali keistis kai kurie jūsų planai, dienotvarkė. Nedarykite skubotų išvadų, jei kažkas pasielgė ne taip, kaip jūs tikėjotės.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien būsite linkę arba pervertinti savo galimybes, arba deramai jų neįvertinti. Savo pareiškimais ar poelgiais galite nustebinti aplinkinius. Regis, vakare į svajų ir romantikos pasaulį nuklysite drauge su meilės objektu.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Diena nebus maloni. Galimas tam tikras idealų žlugimas. Visuomeninėje veikloje, versle reikėtų elgtis atsargiai, nes labai lengva bus susikompromituoti, suklysti. Pravartu daug ką tyloje apmąstyti, pamedituoti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Vargu ar pavyks šiandien išspręsti slegiančius klausimus. Susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais kažkiek padės jums susivokti savyje ir situacijoje. Vakare jums seksis žavėti ir intriguoti publiką, aplinkinius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Ši diena gali atnešti svarbių įvykių. Turėsite gana argumentuotą nuomonę aktualiu klausimu ir mėginsite ją apginti. Tai toli gražu ne visiems patiks, tad galima kontrataka - būkite pasiruošę.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien tiktų dirbti didesnio intelekto reikalaujančius darbus, rašyti publikacijas, planuoti keliones, spręsti galvosūkius, nagrinėti painias bylas. Tik subtiliau bendraukite, kad neįžeistumėte jautraus pašnekovo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nesusipratimų finansiniuose reikaluose galima tikėtis per ne itin sąžiningus ar nekonkrečius asmenis. Asmeniniuose santykiuose tikėtina šiokia tokia sumaištis. Reikalinga savianalizė, kad susivoktumėte savo jausmų labirintuose.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jeigu per daug susiplanuosite, tai mažai nuveiksite. Blaškydamiesi tai šen, tai ten, gerų rezultatų niekur nepasieksite. Juo labiau, kad šį rytą būsite išsiblaškę, o jeigu išvakarėse išgėrėte raminamųjų vaistų ar alkoholio, jausitės išties nekaip.