Horoskopas gruodžio 31 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio 31-oji.
Blogų minčių atsikratymo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gedganta, Gedgantas, Gedgantė, Melanija, Melanijus, Silva, Silvas, Silvestra, Silvestras, Silvija, Silvijus;
rytoj: Arvaida, Arvaidas, Arvaidė, Arvaldas, Arvaldė, Arvė, Eufrozina, Mečislovas, Mečius, Mečys.

Protingos mintys
"Kas išsaugo sugebėjimą matyti grožį - nesensta" (F. Kafka).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien nestigs reikalų, bendravimo, jausitės reikalingas bei populiarus. Pasaugokite savo atžalas nuo įvairių galimų pavojų, o patys atsakingiau rinkitės laisvalaikio pramogas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Savo energiją šiandien tiktų eikvoti fizinei veiklai, sportui, kūrybai. Pravartu pasitvarkyti buityje, užsiimti rankdarbiais, apdaila. Dėl svarbių sprendimų pasitarkite su artimaisiais, draugais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dienos įvykiai turėtų įnešti šviežio oro gūsį į jūsų kasdienybę. Be abejonės, galite imtis didelių darbų ir šį kartą išties verta pasistengti - gali atsiverti šaunios perspektyvos. Galbūt prie to prisidės užsieniečiai, nauji įtakingi pažįstami ar pan.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Panašu, kad noriai imsitės visuomeninės veiklos, tvarkysite kolektyvinius reikalus ir galite pasireikšti kaip neblogi organizatoriai. O jei tuo neužsiimate, tai būsite nusiteikę kitiems patarinėti, kištis į svetimus reikalus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Neapsidžiaugsite, jei per daug tikitės iš kitų. Būsite tokie emocionalūs ir arogantiški, kad galite likti neišklausyti iki galo ir nesuprasti. Tikėtina kūrybinė krizė - nesinorės nieko daryti, nebesitikėsite gerų rezultatų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tikriausiai susitiksite su draugais, pažįstamais. Panašu, kad pavyks dėl kažko reikšmingo susitarti, atnaujinti ryšius ar tiesiog smagiai praleisti laiką. Tačiau tai gali reikšti neplanuotas išlaidas, naujas skolas ir pavydo scenas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Būsite nusiteikę siekti savirealizacijos, plėsti akiratį. Galite darbe sulaukti tam tikrų reformų, tačiau jų nebijokite, jos kaip tik išeis į naudą. Tačiau problemų namuose gali kilti dėl jūsų ambicijų ir užsispyrimo.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galite ne juokais įklimpti dirbdami suplanuotus darbus. Galbūt susidursite su biurokratinėmis užkardomis, keistais draudimais. Mėginimas juos apeiti gali atnešti nemalonumų jums arba artimiems žmonėms.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Laiko tingėti ir nuobodžiai laiką leisti nepavyks. Teks nemažai bendrauti, dalytis savo idėjomis, informacija. Svarbi gali būti sveikatos tema. Galbūt tai paskatins koreguoti ateities planus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei neužsisklęsite savyje, šiandien galite sulaukti tikrai įdomių pasiūlymų. Nežiopsokite ir sutikite nueiti į spektaklį, kiną ar kokį renginį, kuris suteiktų jums malonumą. Mylimam žmogui, vaikams gali prireikti ypatingo jūsų dėmesio.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šeimoje gali kilti konfliktų dėl ypatingo užimtumo, viršvalandžių darbe. Pakankamai dėmesio pasistenkite skirti ir artimiems žmonėms, o ne vien tiems, kurie kažkuo naudingi.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Diena bus intensyvi - nepavyks išvengti bendravimo telefonu, galybės susitikimų. Galbūt turėsite reikalų su žiniasklaidos, pramogų verslo atstovais, visuomenės veikėjais. Neslėpkite šiltų jausmų antrajai pusei.