Horoskopas gruodžio 31 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio trisdešimt pirmoji, šeštadienis - 365-oji - paskutinė metų diena.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 8.42, leidžiasi 16.01. Dienos ilgumas - 7.19.
Aštuntąją jaunaties dieną Mėnulis teka 11.07, leidžiasi 0.34.
Saulė Ožiaragio ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien gresia ne tik jausmų gausa, bet ir svaigalų perteklius. Taip galima per anksti apgirsti ir užmigti Naujųjų nesutikus. Jei šito išvengsite, vakaras bus emocionalus. Turbūt daug galvosite apie praeitį, ilgėsitės kažko, kas liko jos migloje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien pasižymėsite padidėjusiu jautrumu, išaugusiu kūrybingumu. Rytą sulauksite įvairių pasiūlymų, pakvietimų šiam vakarui. Tačiau Naujuosius labiausiai tiktų sutikti ramiai. Vakare norėsis tylaus intymumo, o ne šurmulio.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Tikėtinas senų gerbėjų ir naujų pažįstamų dėmesys. Nusimato intriguojami pasiūlymai. Naujus metus sutikite draugų būryje, masiniame renginyje arba prisikvieskite svečių į savo namus. Tikriausiai bus smagu.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Įdomi diena, nors nestigs rūpesčių ir suksitės kaip voverės rate. Regis, bus progų pabendrauti su užsieniečiais ir sutikti Naujuosius ne namuose. Sulauksite svečių arba patys vyksite viešnagėn. Turbūt pavyks kažkuo sublizgėti, išsiskirti iš kitų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galite gauti viliojamą pasiūlymą šiam vakarui arba sulaukti svečių iš toli. Naujuosius ir jums tiktų švęsti toli nuo namų, galbūt netgi užsienyje. Arba raskite galimybių sutikti juos tokioje aplinkoje, kurioje iki šiol dar neteko.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite nervingi, jautrūs, kamuojami abejonių, tačiau be galo trokšite dėmesio, meilės, aistros, įvairių malonumų. Turbūt neišvengsite spontaniškų pirkinių. Naujųjų sutikimas turėtų vykti audringai arba kažkaip erotizuotai. Bus išlaidų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandienos susitikimai gali būti itin reikšmingi. Gali atsinaujinti jums svarbus draugystės ar partnerystės, giminystės ryšys. Naujuosius geriausia būtų sutikti su partneriu - jus tai suartins, atgaivins jausmus. Pasisaugokite petardų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei šį rytą spėsite pakeisti įvaizdį, šukuoseną, tai neliks neįvertinta. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais ir neįprastu maistu bei saugokitės infekcijų. Pravartu pasiruošti svečių priėmimui, nes jų gali užgriūti, net jei nesate pakvietę.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei esate susiję su šou verslu, šiandien turėsite galimybių sublizgėti bei užsidirbti pinigų. Kad ir kaip sugalvotumėte sutikti Naujuosius, jums ir šalia esantiems bus smagu. Yra vilties, kad pildysis romantiškos viltys.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Daug laiko leisite virtuvėje, aktyviai bendrausite su šeimos nariais ar giminaičiais. Naujųjų vakarą veikiausiai leisite su artimiausiais žmonėmis arba su prisiminimais apie juos bei praeitį. Pravartu susitikti su tais, kurių labai pasiilgote.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nuo pat ryto galvosite apie išvykas į svečius, ruošitės trokštamiems susitikimams. Naujųjų vakaras turėtų būti šaunus. Pasitaisys santykiai su artimos aplinkos žmonėmis, ne pas vieną užsuksite į svečius ir patys svečių sulauksite.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tikėtinos kiek didesnės nei planavote išlaidos malonumams, o gal ir dovanoms. Būsite gurmaniškai nusiteikę, todėl Naujuosius tiktų švęsti jaukioje aplinkoje, kurioje malonumo pakaktų ir gomuriui, ir sielai.