Horoskopas gruodžio 6 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Gruodžio 6-oji.
Šv. Mikalojus, Arklių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Bilmantas, Bilmantė, Bilminas, Bilminė, Bylenė, Bylenis, Koleta, Miglė, Mikalojus, Mikas, Mikita, Norvydė;
rytoj: Ašmantas, Ašmantė, Laigeda, Laigedė, Laigedas, Leinartas, Leinartė, Leonarda, Leonardas, Lynartas, Lynartė, Melanijus, Vygaudė.

Protingos mintys:
"Gyvenimas nieko neduoda nemokamai, ir viskam, ką atneša likimas, slapta yra nustatyta kaina" (S. Cveigas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Nebijokite rizikuoti, jeigu reikia, - tikimybė, kad jus lydės sėkmė, pakankamai didelė. Seksis sakyti viešas kalbas, dirbti kūrybinį darbą. Bet nereikėtų skirti viso savo laiko darbui.

Jautis (04.21 – 05.21)

Sunku bus spręsti kai kuriuos organizacinius klausimus. Jums rekomenduojama laikyti paslaptyje visus savo planus ir sumanymus, tada bus daugiau galimybių juos įgyvendinti. Finansiniais klausimais būkite itin apdairūs.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Teks diplomatiškai elgtis ir mokėti numatyti artimiausią ateitį. Galimas dalykas, kad nauji žmonės, pasirodysiantys jūsų gyvenime, praturtins jus idėjomis ir atvers jums naujų galimybių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Laukia įtempta darbo diena, kurios devizas - išsaugokite dvasinę pusiausvyrą, kadangi šis laikotarpis gali pareikalauti daug emocijų. Galimi nemalonūs kontaktai ir skambučiai, darbe tikriausiai kils nesusipratimų, todėl, jeigu tai įmanoma, neplanuokite nieko rimto.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien turėsite tvardytis ir apsišarvuoti kantrybe - pirmiausia tai taikytina verslininkams. Priešingu atveju partneriai gali pasinaudoti jūsų emocingumu ir išprovokuoti konfliktinę situacija, o rasti deramą išeitį iš jos bus labai nelengva.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jūsų iniciatyvoms gali rimtai pasipriešinti vyresnybė. Bet dėl to nereikėtų nusiminti, kadangi apskritai jums viskas puikiai seksis. Išimtį sudarys tik finansinė padėtis - šiuo metu žvaigždės nežada jokių investicijų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jeigu tai įmanoma, dieną reikėtų skirti poilsiui, tuomet pavyktų įgyvendinti daugelį jūsų idėjų, taip pat ir tas, kurios susijusios su darbu. Kad būtų išsaugotas finansinis stabilumas, reikėtų planuoti išlaidas ir mažiau laiko skirti pramogoms, pakertančioms jūsų biudžetą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Darbe galite pasiekti laimėjimą, kurio visai nesitikėjote. Bendravimas su partneriais verslininkams duos pageidaujamos naudos. Apskritai diena palanki darbui su dokumentais ir sutartimis, sandoriams.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Susikaupkite ir būkite kantrūs, tuomet jūs įveiksite visus išmėginimus ir kliūtis kelyje į užsibrėžtą tikslą. Jūsų kūrybiniai sumanymai ir polėkiai bus deramai įvertinti. Savarankiškai tvarkykite reikalus ir branginkite kūrybos laisvę.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Daugiau dėmesio skirkite niuansams ir smulkmenoms, kurių pakaks visą dieną. Dėl to jūsų emocinis stabilumas gali sumažėti, o irzlumas - padidėti. Pasistenkite nerodyti aplinkiniams savo nepakantumo, kitaip viskas nueis šuniui ant uodegos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pats metas susirūpinti savo karjera. Reikėtų susitikti su savo vadovu ir atvirai apsvarstyti su juo visus klausimus, kurie pastaruoju metu jums neduoda ramybės. Verslininkams ir komersantams nerekomenduojama leistis į avantiūras - tikimybė, kad jus lydės sėkmė, gana menka.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Atkakliai ginkite savo interesus. Apskritai padėtis darbovietėje bus rami, pagaliau galėsite sutvarkyti popierius, gerai seksis dirbti su dokumentais, bet jums patartina neužsikrauti pernelyg sunkios naštos.