Horoskopas gruodžio 7 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Sunkiausias jums dalykas - priimti pagalbą, kai ji siūloma. Jums reikia išmokti nugalėti šią kliūtį. Šiandien priimkite jums siūlomą pagalbos ranką. Jūsų savigarba su tuo susidoros, o nuo šio žingsnio labai gali priklausyti jūsų ateitis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei jums nusibodo viskas gyvenime, to priežastis gali būti jūs pats. Jūs puikiai viską tvarkote, organizuojate, tačiau pamirštate, kad reikia palikti vietos ir improvizacijai. Nors nelogiškai skamba laisvo laiko suplanavimas, tačiau tai gali būti vienintelė išeitis, norint gyvenime turėti šiek tiek klaustukų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pabandykite su kitais kalbėtis ilgiau, giliau, neslyskite paviršiumi. Užmegzkite ilgalaikį ryšį ir turėkite omenyje, kad kartais nesutarimai ir nedideli konfliktai gali padėti santykiams augti ir stiprėti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Būkite kiek įmanoma aktyvesnis, įsitraukite į kokią nors veiklą. Darbe galite pasisiūlyti ką nors nuveikti naujame projekte. Namuose galite imtis pertvarkų - jos labai reikalingos. Taip pat nepamirškite ir bendravimo - pats laikas surengti kokį vakarėlį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūsų santykiai su vadovais pereis į labai pozityvią fazę - seksis suprasti vieniems kitus iš pusės žodžio. Tai leis jums pasijusti šiek tiek viršesniu už kolegas, tačiau neužrieskite nosies. Jei puikiai sutariate su valdžia - tai nereiškia, kad galite daryti klaidas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiuo metu puikiai seksis vadovautis savo intuicija bei įžvelgti tai, kas slypi už kito sakomų tuščių žodžių. Suprasite, kad žmonės ne visuomet sako tai, ką galvoja. Tai leis jums geriau pasiruošti netikėtumams bei piktiems kėslams.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien lyg magnetas jus trauks naujas nepažįstamasis, atsipalaiduokite ir pasiduokite tai traukai. Daugiau laiko leiskite su tuo žmogumi, kartu ką nors nuveikite. Tas asmuo turi jus ko išmokyti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Godumas nėra susijęs vien tik su pinigais - žmonės gali gailėti laiko, o tai taip pat negatyvu. Tad jei kas nors reikalauja iš jūsų brangaus laiko, o jūs negalite ar nenorite jo suteikti - taip ir pasakykite. Priminkite, kad turite savo gyvenimą ir savo tikslus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei jus glumina naujo projekto, kurio ruošiatės imtis, detalės, šiandien sulauksite gerų naujienų. Tai suteiks jums ir taip reikalingos energijos. Pozityvus mąstymas leis jums pasiekti to, ko norite.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei pradedate naują romaną, užtikrinkite, kad į jį dedate visas pastangas ir energiją. Jei skirsite tik dalį savo laiko ir dėmesio, o teisinsitės begaliniais darbais - viskas gali žlugti. Jei jums tai svarbu - turite ir elgtis atitinkamai. Tegul tai bus jūsų prioritetų sąrašo viršuje.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pagaliau pradėsite suvokti, kad jūsų vyresnieji giminaičiai gali suteikti tam tikrų naujų įžvalgų gyvenime. Tad atnaujinkite santykius su dėdėmis, tetomis ar seneliais, jei pastaruoju metu nebendravote.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kiekvienas žodis šiandien bus svarbus, taip pat ir kiekviena smulkmena. Kiekvienas žodelis, ištartas netyčia ar atsitiktinai, o galbūt norint pašiepti, gali įžeisti ir išprovokuoti konfliktą. Todėl pasistenkite be reikalo neprovokuoti, neerzinti aplinkinių.