Horoskopas kovo 10 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 10-oji.
40-ties paukščių diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Butgailas, Butgailė, Emilis, Medūnas, Medūnė, Medvilas, Medvilė, Naubartas, Naubartė, Naudravas, Naudravė, Naumantas, Naumantė, Nauminta, Naumintas, Virmantas;
rytoj: Gedimtas, Gedimtė, Gedmilas, Gediminas, Kastancija, Kastantas, Kastas, Konstancija, Konstantinas, Kostas, Kostė, Vijolė.

Protingos mintys:
„Idėjos visada pateikiamos kartu su galia jas įgyvendinti“ (R. Bachas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei tik galite, elkitės išmintingai ir niekur neskubėkite. Tai jums padėtų rasti naujus senų problemų sprendimus. Darbe venkite nereikalingų pokalbių su vyresnybe, verčiau atsižvelkite į partnerių ir kolegų nuomonę.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galite tvarkyti einamuosius reikalus ir analizuoti jau atliktų darbų rezultatus. Bet jokių naujų projektų kol kas nesiimkite. Gali iškilti nemalonių problemų - pažiūrėkite į jas filosofiškai ir paklausykite bičiulių patarimo, kaip jas išspręsti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Neturėtumėte būti pernelyg aktyvūs. Visuose darbuose pravers atsargumas ir apdairumas. Versle ar valstybinėje tarnyboje mažiau klausykite patarimų, o daugiau pasikliaukite savo intuicija.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Patartina šiuo laikotarpiu neparodyti savo silpnumo, kitaip galite patirti didelių finansinių nuostolių. Šis metas palankus bylinėtis ir visiems juridiniams klausimams spręsti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gali atsitikti taip, kad jūs atsidursite dėmesio centre, o aplinkiniai žmonės stengsis susitikti su jumis, domėsis jūsų nuomone visais be išimties klausimais. Tik neužrieskite nosies dėl tokio kiekio dėmesio.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien svarbiausia - neskubėti, apriboti kontaktus su partneriais ir kolegomis. Jei teks spręsti reikšmingus klausimus, pasikliaukite tik savo intuicija.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Norėsis išplėsti savo profesinę ir komercinę veiklą. Bet šis ketinimas nesirems realiu padėties vertinimu. Jūsų veiksmai tikriausiai bus impulsyvūs, o įvykiai pastatys jus į keblią padėtį.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Elkitės pasyviau nei įprastai, mat šiuo momentu situacija nepalanki rimtiems kontaktams ir deryboms, todėl, jeigu yra tokia galimybė, verčiau atidėkite juos vėlesniam laikotarpiui.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Apčiuopiamos naudos duos konkreti veikla, jums puikiai seksis dirbti nuobodų ir neįdomų darbą. Visą laisvalaikį skirkite buitiniams reikalams, šeimai arba mylimam žmogui.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Lengvai spręsite sunkiausius uždavinius, kurie anksčiau jums buvo neįkandami. Nevenkite naujų darbų, net jeigu jie iš pradžių atrodytų esą neperspektyvūs.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Patartina ramiai, neskubant tvarkyti tarnybinius ir buitinius reikalus. Diena tinkama visoms atidėtoms problemoms spręsti. Jei ketinate susitikti su verslo partneriais, vykti į užsienį - viskas turėtų sektis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūsų emocinis lankstumas ir geranoriškumas padės pakloti finansinės gerovės pamatus. Galite ne tik atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, bet ir domėtis naujomis bei perspektyviomis veiklos sritimis.