Horoskopas kovo 11 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 11-oji.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gedimtas, Gedimtė, Gedmilas, Gediminas, Kastancija, Kastantas, Kastas, Konstancija, Konstantinas, Kostas, Kostė, Vijolė;
rytoj: Darmantė, Galvirda, Galvirdas, Grigalius, Faina, Žostarta, Žostartas, Žostartė, Žostautas, Žostautė.

Protingos mintys:
"Pergalė rodo, ką žmogus gali, o pralaimėjimas - ko jis vertas" (Lietuvių patarlė).

Avinas (03.21 – 04.20)

Galimi finansiniai sunkumai, todėl neišlaidaukite ir nedalinkite dovanų. Šiandien labai svarbu, kad jus palaikytų artimieji ir mylimas žmogus. Gal ir ne visi patarimai bus priimtini, tačiau nuoširdžiai padėkokite ir pasilikite juos ateičiai - tikrai pravers.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nesustokite pusiaukelėje ir ryžtingai judėkite į priekį, nors šiandien ir nebus lengva tai padaryti. Užsiimkite konkrečiais ir praktiškais darbais, kuriuos tikrai užbaigsite be kitų pagalbos. Nepradėkite ilgalaikių projektų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jūsų žavesys nepaliks abejingo nė vieno - į savo pusę sugebėsite palenkti svarbų ir įtakingą asmenį, kurio pagalba bus ypač reikalinga netolimoje ateityje. Aplinkinių džiaugsmui, šiandien pavyks įgyvendinti vieną iš savo sumanymų ir originaliai praleisti vakarą.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nesitikėkite, kad visi jūsų pasiekimai bus šiandien tuoj pat pastebėti ir įvertinti. Pripažinimo ir pagyrų dar teks palaukti - ramiai dirbkite savo darbus ir negailėkite savęs. Pačių artimiausių žmonių draugija tikrai praskaidrins nuotaiką ir padės sulaukti geresnių dienų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jums pavyks užkariauti įtakingų žmonių simpatijas, į savo pusę patraukti tuos, kurių pagalbą išties rimtai vertinate. Pasistenkite netinginiauti ir nepasiduokite pasyvaus laukimo nuotaikoms. Pasitaikys puiki proga pasidalinti savo rūpesčiais ir problemomis su neabejingais asmenimis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jūsų kruopštumas padės išvengti nemalonumų, susijusių su piniginiais reikalais. Puikiai tvarkysitės su savo užduotimis ir dar suspėsite padėti kitiems. Pagalba bus deramai įvertinta. Palepinkite save nedidele dovana ar pramoga - to pakaks gerai nuotaikai palaikyti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ši diena tinkama bendravimui, profesinių ir asmeninių problemų svarstymui. Jūsų sugebėjimas išskirti tai, kas svarbiausia ir argumentuotai ginti savo nuomonę bus dar kartą pripažintas ir įvertintas. Laikykitės šeimos tradicijų - ištikimybė duos gerų vaisių.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien įsitikinsite, kad neveltui triūsėte ir stengėtės - sulauksite dėkingumo iš tų, kuriems pastaruoju metu daug padėjote. Dėkingumas gali būti išreikštas pinigine išraiška. Geri šeimyniniai santykiai negali nedžiuginti, o namų šiluma ir jaukumas glostys širdį.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien būsite užsispyrę kaip niekada. Niekam nepavyks įtikinti, kad einate neteisingu keliu. Belieka tikėtis, kad anksčiau ar vėliau sveika nuovoka nugalės emocijas. Problemų gali kilti bendradarbiaujant su užsieniečiais - būkite budrūs.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gerai apgalvokite visus savo veiksmus - nieko nedarykite vedini emocijų. Vyresnieji giminės atstovai apdovanos jus pretenzijomis ir priekaištais, jaunesnieji bandys jūsų kantrybę nepaliaujamais kaprizais. Šiandien jums padės tik humoro jausmas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Neklausykite tų, kurie žada aukso kalnus ir lengvas pergales. Pasikliauti galite tik savimi ir sunkiu darbu. Sutikdami bendradarbiauti, turėsite sutikti būti tik klusniu vykdytoju. Šiandien galėsite įsitikinti besąlygišku mylimo žmogaus atsidavimu.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neieškokite lengvų kelių savo tikslams pasiekti - eidami nepramintais takais sugebėsite nueiti žymiai toliau. Nepaisant to, šiandien jums pavyks gudriai pasinaudoti savo įtaka ir be vargo gauti tai, ko ilgai siekėte.