Horoskopas kovo 12 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 12-oji:
Savo vardadienius šiandien švenčia: Darmantė, Galvirda, Galvirdas, Grigalius, Faina, Žostarta, Žostartas, Žostartė, Žostautas, Žostautė.
rytoj: Kristina, Liutauras, Liutaurė, Rimgaudas, Rodrigas, Teodora, Vaitilas, Vaitilė, Vaitys, Vaitkanta, Vaitkantas, Varbutas, Varbutė.

Protingos mintys:
"Vieną akimirką tu neturi nieko, kitą - turi daugiau, nei gali susidoroti" (Paulo Coelho).

Avinas (03.21 – 04.20)

Sunkumai asmeniniame gyvenime ne juokais privers sunerimti. Jums teks ieškoti rimtų kompromisų ir nuolaidžiauti, siekiant išvengti konfliktų ir didelių nesutarimų. Artimi draugai norėtų ir galėtų jums padėti ar bent jau patarti, tačiau jūs nenusiteikę dalintis savo problemomis. Išeitį surasite, jei pavyks užmegzti dialogą su antrąja puse.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galimi nesutarimai su mylimu žmogumi. Tuo tarpu puikiai sutarsite ir rasite daug bendrų temų, bendraudami su naujais pažįstamais. Gali kilti minčių apie gyvenimo draugo pakeitimą. Nuo tokių poelgių jus apsaugos tradicijos ir jums būdingas konservatyvumas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien teks skirti laiko šeimyniniams reikalams, prisiminti savo įsipareigojimus giminėms ir mylimam žmogui. Artimieji bus maloniai nustebinti jūsų rūpesčiu ir rimtu nusiteikimu. Pasistenkite juos įtikinti ir savo nuoširdumu.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nudžiugins geri ir malonūs įvykiai asmeniniame gyvenime. Jūsų laukia nauji susitikimai ir pažintys. Neatsisakykite kelionių, kvietimų į vakarėlius, ar į senų draugų susibūrimą. Atsakingiau elkitės su finansais. Pinigų mėtymas - ne pats geriausias būdas pritraukti dėmesį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Teks pasinerti į šeimyninius reikalus, rūpintis giminių problemomis. Ten, kur viskas buvo paprasta ir aišku, staiga tapo painu. Gerų ir protingų patarimų gausite iš vyresniosios kartos atstovų. Tačiau ryžtingų veiksmų ir priemonių šiandien nesiimkite.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Tinkama diena aplankyti toli gyvenančius giminaičius ar apsilankyti savo tėviškėje. Nostalgiška nuotaika padės prisiminti gerus laikus ir pasiruošti nūdienos iššūkiams. Jūsų pažįstamų ratas gana platus ir šiandien daugelis pareikš norą su jumis susitikti. Tačiau išrankumas padės apsispręsti, kas vertas jūsų dėmesio ir laiko.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Bet kurį sutiktąjį įtikinsite savo teisumu. Tačiau ne visada teisingai jį įvertinsite. Todėl neskubėkite labai greitai susidraugauti ir kuo nors įsipareigoti. Šiokią tokią įtampą pajusite bendraudami su giminaičiais, o vaikų poreikiai išaugs iki neregėtų mastų. Būkite kantrūs.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Sėkmingai užbaigsite darbus, kuriuos pakankamai ilgai atidėliojote. Pagalbos per daug nesitikėkite - viską teks padaryti savarankiškai. Antroje dienos pusėje gali kilti nesutarimų su artimiausiais žmonėmis. Būkite ypatingai kantrūs vaikams ir visiems, kam nuspręsite padėti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų nuotaikos bus permainingos - sunkiai pavyks rasti bendrą kalbą netgi su tais, kurie iki šiol puikiai jus suprato. Romantiški susižavėjimai nieko gero nežada - pasistenkite geriau pažinti savo meilės objektą. Šeimyninėms poroms gresia nesutarimai dėl skirtingų požiūrių.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nepaisant kai kurių sunkumų, šiandien būsite puikiai nusiteikę. Pavyks įveikti visas kliūtis ir priimti teisingus sprendimus. Būkite dėmesingi savo pašnekovams ir partneriams. Didelė naujų pažinčių tikimybė.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ramiai reaguokite į pasikeitimus šeimyniniame gyvenime - viskas tik į gera tiems, kurie tuo tiki. Šeimos nariai pasirengę jus palaikyti, tačiau jų pasisakymai gali pasirodyti per griežti. Sėkmingos šiandien gali būti kelionės -gera proga maloniai praleisti laiką su draugais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Sėkminga diena. Tikėkitės brangios dovanos ar svarios finansinės paramos iš artimų žmonių. Pavyks suvienyti pastangas ir kartu išspręsti šeimynines problemas. Jūsų nuomonė bus svariu argumentu šeimos taryboje.