Horoskopas kovo 14 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 14-oji.
pi diena

Genealogijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Batilda, Darkinta, Darkintas, Darmantas, Darminta, Darmintas, Dartautas, Dartautė, Kargauda, Kargaudas, Karigaila, Karigailė, Lygmantas, Lygmantė, Lykantas, Lykantė, Lymantas, Lymantė, Matilda;
rytoj: Klemensas, Lionginas, Raigardas, Tautas, Tautgintė.

Protingos mintys:
"Nusikalsta dievams ir tas, kuris vaikosi malonumų, laikydamas juos gėriu, ir tas, kuris vengia sielvarto, laikydamas jį blogiu" (Markas Aurelijus).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien būsite itin darbingi. Turėsite galimybę kažką pakeisti savo veikloje ir aplinkoje. Tuo labiau, kad aplinkiniai ir šeimos nariai pilnai pritars ir jus palaikys. Jūsų idėjos įkvėps ir suburs bendram darbui ir tikslui.

Jautis (04.21 – 05.21)

Negaiškite laiko smulkmenoms ir blaškymuisi po parduotuves - tai nesuteiks nei geros nuotaikos, nei pasitenkinimo. Turėsite progą pasitikrinti savo jausmus: galbūt sutiksite seniai matytą asmenį, kuris sukels senus prisiminimus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien pabandykite kažką gero ir naudingo nuveikti artimųjų labui. Skirkite visą dieną mylimam žmogui ir pasistenkite išpildyti visus jo prašymus. Rezultatas turėtų jus nustebinti.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien sulauksite gerų naujienų ir vertingų pasiūlymų. Pasinaudoję jais, pasistenkite iki galo sutvarkyti užvilkintus reikalus: ar tai būtų buitiniai rūpesčiai, ar dokumentų tvarkymas, ar giminių lankymas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Turėsite puikių galimybių sustiprinti savo santykius su antrąja puse. Neatsisakykite pasiūlymo dieną praleisti kartu - daugiau bendraukite, dalinkitės ateities planais, norais. Kadangi nebūsite apsaugoti nuo pagundų, venkite atsitiktinių nuotykių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien turėsite priimti teisingą sprendimą, todėl gerai įsiklausykite, ką jums kužda vidinis balsas ir pasistenkite prisiminti praeities pamokas. Galimas susitikimas su žmogumi, kuriam kažkada buvote neabejingi. Nepasiduokite pirmam įspūdžiui.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Sėkminga ir darbinga diena, tik kartais jums pritrūks optimizmo ir pasitikėjimo savo jėgomis. Todėl nesigriebkite visų darbų, o išsirinkite vieną skubiausią - patausokite jėgas malonesniems dalykams. Galite tikėtis staigmenos iš jums simpatizuojančio asmens.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien būsite tikri savo likimo kalviai - galite įtakoti didelius pasikeitimus savo asmeniniame gyvenime ir veikloje, kuriai pastaruoju metu skiriate daug dėmesio. Būkite taktiški bendraudami, ir pasistenkite savo dėkingumą išreikšti ne vien žodžiais, bet ir veiksmais.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien gali tekti rūpintis einamaisiais reikalais: namų remontu, reikalingos technikos įsigijimu, namų apyvokos daiktais. Pasistenkite išklausyti ir artimųjų nuomones, nespręskite visko vieni. Palanku aptarti ir finansinę reikalo pusę.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pagalbos ir gero įvertinimo laikas. Sulauksite paramos, jei sugebėsite tinkamai paprašyti. Susitiksite su naudingais ir įtakingais asmenimis, kurie gerai įvertins jūsų sugebėjimus, žinias ir ryžtingą nusiteikimą. Būkite atsargesni jausmų srityje.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diena bus puiki, nes galėsite elgtis taip, kaip jums patinka - nestandartiškai. Nesivarginkite bandydami prognozuoti aplinkinių reakcijas - jos bus pakankamai realios. Nesitikėkite, kad viskas klostysis sklandžiai, bet dėl artimųjų verta pasistengti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tam, kad nepritrūktų jėgų ir kad sutvarkytumėte svarbius reikalus, būkite atidesni sutuoktinio jausmams ir nuotaikoms. Sunkumus lengviau įveikti suvienijus pastangas. Ši diena puikiai tinka įvairiems susitarimams.