Reklama

Horoskopas kovo 15 d. (trečiadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Nors jums ir sunku tai suprasti, tačiau aplinkiniai nori, kad jūs būtumėte savimi. Pastaruoju metu esate užsidaręs, nieko neprisileidžiate, todėl galite patirti sunkumų bendraudami. Išsikalbėkite artimiems draugams.

Jautis (04.21 – 05.21)

Greičiausiai jus įžeidė ar įskaudino draugai, kuriais jūs labai pasitikėjote. Galimas daiktas, kad jūs niekad nebežiūrėsite į juos taip, kaip anksčiau. Norint ką nors svarbaus pradėti šią dieną, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus - būtinai užbaigti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali tekti prisiimti kaltę už tai, ko nepadarėte ar nepasakėte. Tai gali skambėti baisokai, tačiau patikėkite, palūkanas už tai susirinksite vėliau. Ožiaragiai padės jums judėti karjeros laiptais aukštyn, tad atidžiai įsiklausykite į tai, ką jie sako.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Prasikankinsite su meilės reikalais, taip pat atkreipkite dėmesį į sveikatą. Gyvenime gali vykti neįprasti dalykai, todėl būkite pasiruošę netikėtumams. Tai bus nauja patirtis, pareikalausianti ne tik daug fizinių jėgų, bet ir daug tikėjimo, savitaigos ir tikėjimo.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūs mėgstate dalinti ultimatumus į kairę ir į dešinę, tad dėl to galite susilaukti problemų. Jei spausite žmones pernelyg stipriai, ne tik nieko nepasieksite, bet ir atsidursite itin nemalonioje konfliktinėje situacijoje. Būkite diplomatiškesnis, taktiškesnis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiuo metu Jums reikėtų daugiau ramybės nei sukrėtimų. Nebijokite būti šiek tiek švelnesni ir šiltesni kitiems, mas būdami pernelyg kritiški su aplinkiniais nesusidraugausite. Po nesėkmių darbe norėsite užsidaryti, tačiau tai būtų ne geriausia išeitis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nebijokite parodyti savo emocijų aplinkiniams, nebijokite jausti, mat pastaruoju metu slėpėte tai, kas glūdi viduje. Galbūt įsimylėjote arba esate giliai įskaudintas?

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiuo metu jums bus aktualiausia jūsų finansinė padėtis: rūpinsitės, kaip padidinti pajamas, kad iš jų ne tik pragyventumėte, bet ir kurtumėte pamatus ateičiai. Gali būti, kad šiuo metu sužinosite, jog nuo šios Jūsų pajamos padidės daugiau nei gavote per pastaruosius tris mėnesius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Esate ambicingas asmuo, tačiau kai kas šiek tiek stabdo norų įgyvendinimą. Tai gali būti problemos santykiuose su artimaisiais, ar mylimu žmogumi, tad jums būtina užkasti karo kirvį, esantį tarp jūsų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jums puikiai sekasi ir jūs patenkinti savo laimėjimais. Išties jūs jaučiatės taip, lyg būtumėte gimę pergalėms. Visgi neužrieskite nosies, nes tai prie gero neprives. Savo energiją ir žavesį stenkitės nukreipti tikslingai, nešvaistykite jų į kairę ir dešinę.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Laikas bus palankiausias įvairioms terapijos formoms, poilsiui ar jo organizavimui. Šis metas taip pat geras tiems, kuriems rūpi šeima: lengviau seksis sutelkti šeimą, pradėti vaiką. Tai neblogas metas pirkti nekilnojamąjį turtą ar keltis į kitą gyvenamąją vietą, vykti į tolimą, tačiau neilgalaikę arba į netolimą kelionę, tačiau geriausiai seksis atgauti jėgas besiilsintiems gamtoje.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kankins su darbu susiję rūpesčiai, tačiau atrodys, kad nieko nedarote, kad juos išspręstumėte. Nebijokite pažvelgti savo baimėms į akis - tik taip pagaliau padėsite tašką savo problemoms. Jei slėpsite galvą kaip strutis smėlyje - viskas tik dar labiau komplikuosis.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: akcija, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas, Židikai. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');