Horoskopas kovo 16 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Jūsų polinkis impulsyviai reaguoti gali sukelti problemų, kadangi jums sunkiai sekasi pripažinti egzistuojančias ribas. Kartais pasipriešinti yra gerai, tačiau elkitės atsargiai. Pagalvokite, ar neperlenkiate lazdos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būsite nusiteikęs kūrybiškai, o aplinkiniai žavėsis jūsų idėjomis, reakcijomis ir apskritai elgesiu. Visgi nepamirškite, kad nesate tobulas, todėl prieš ką nors nusprendžiant reikėtų gerai apgalvoti detales.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gali pasijusti avantiūristiškos nuotaikos, aplinkiniai gali imtis provokacijų. Galite ryžtis atskleisti savo šiltus jausmus jums senai patinkančiam asmeniui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pajusite vidinę laisvę, taip pat pagaliau galėsite laisvai išreikšti tai, ką jaučiate. Tačiau šis ribų nejutimas taip pat gali sukelti nedidelį chaosą. Pasistenkite siekti harmonijos tarp savo kalbų ir veiksmų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei būsite lankstus, šiandien sutaupysite daug laiko. Beje, jei griežtai bandysite laikytis savo dienotvarkės, kaip tik galite įsivelti į konfliktą su artimaisiais. Nenorėkite visko kontroliuoti - pajusite palengvėjimą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite emocingas, todėl sudėtinga bus išlaikyti blaivų analitinį protą. Greičiausiai norėsite užslopinti emocijas, tačiau tai sumažins grožį ir netikėtumo magiją jūsų kasdienybėje.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Vieniši šiandien turi galimybę užmegzti labai įdomią pažintį, ypač internetu. Susituokę gali tikėtis rimtų ir reikšmingų pokalbių su savo antrosiomis pusėmis. Labai tinkamas laikas naujiems projektams.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nežinosite, ar džiaugtis, ar liūdėti - šiandien jus užplūs begalė prieštaringų jausmų, o pasaulis atrodys išprotėjęs. Nebijokite jausti - tai saugu ir nepavojinga. Kuriam laikui praėjus, aiškiai suvoksite, kodėl jaučiatės būtent taip.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien nepraleiskite progos paflirtuoti. Vienintelė bėda, kad būdamas toks rimtas ir susikaupęs, veikiausiai ją praleisite ir nežinia, ar rasite kitą būdą atsipalaiduoti ir pailsėti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kankins dvejonės, jausitės neryžtingas. Bus labai sunku priimti bent kiek svarbesnį sprendimą. Jei tik galite, verčiau likite namie, kuo daugiau laiko praleiskite su artimu ir brangiu jums žmogumi - sutuoktiniu, mylimuoju ar vaiku.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Visi kalba, bet nieko doro niekas nepasako. Gali tekti priimti bent keletą sunkių sprendimų. Ko gero, norėsite daugiau pabūti vienas ir susikaupti. Neapgalvotai mesta frazė aplinkiniams gali pasirodyti labai dviprasmiška. Pasistenkite to išvengti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Su kitais šiandien vargu ar susikalbėsite, o štai su savimi iš tiesų atėjo metas rimtai ir nuoširdžiai padiskutuoti. Beje, tai gali užtrukti. Kitiems darbams tikriausiai nebeliks nei laiko, nei noro.