Horoskopas kovo 16 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 16-oji.
Knygnešio diena
Pavasario šauktuvės

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gustavas, Henrika, Mėgys, Mėgiotas, Norvainas, Norvainė, Norvilas, Norvilė, Vaidota, Vaidotas, Vaidotė;
rytoj: Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita.

Protingos mintys:
„Būk savo paties originalas, užuot buvęs kito antrarūšė kopija“ (Dž. Gerland).

Avinas (03.21 – 04.20)

Kuo rimčiausiai kibsite į darbus ir imsitės įvairiausių profesinių reikalų. Nieko čia keisto - šiandien būsite labai aktyvūs. Reikia tik laiku išnaudoti tinkamą momentą - bet kurioje kompanijoje atsiras susižavėjusių jumis žmonių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Dėl neteisingų įvykių interpretacijų gali nukentėti jūsų autoritetas. Pasistenkite įrodyti apkalbų nepagrįstumą. Jums lojalių ir ištikimų žmonių draugijoje šiandien jausitės saugiai ir komfortiškai, o štai naujos pažintys - nerekomenduojamos.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ši diena praeis palyginus ramiai ir nenustygstantys vietoje nelabai ką galės pakeisti. Tačiau tai nereiškia, kad jums teks labai nuobodžiauti - susitikę su solidžiais pašnekovais, pasistenkite sudaryti rimtų ir pedantiškų žmonių įvaizdį. Pirmas įspūdis gali tapti rimtų darbų pradžia.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pasistenkite nepraleisti kažko svarbaus, nes po to teks gailėtis ir kaltinti save lengvabūdiškumu. Klaidų pavyks išvengti, jei atsargiai ir su tam tikru nepasitikėjimu vertinsite naujoves.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien teks užsiimti svarbiais, nors ir nelabai įdomiais, jūsų manymu, darbais. Susikaupkite ir užbaikite viską iki galo - būsite labai patenkinti savimi ir savo sugebėjimais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien palanki diena apmąstyti savo gyvenimą, su kažkuo pasidalinti savo bėdomis, pakalbėti apie širdies reikalus. Nepavyks išsisukti nuo keleto netikėtų susitikimų. Kaip bebūtų keista - būsite labai jais patenkinti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jūsų poreikiai šiandien bus dideli, todėl ne viskuo, kas vyks aplinkui, būsite patenkinti. Pasistenkite nukreipti savo energiją teisinga linkme - neieškokite slaptų priešų ir nekurstykite konfliktų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pasistenkite kontroliuoti savo emocijas ir nepasiduokite norui tirštinti spalvas. Šiandien ir nereikšmingos smulkmenos jums atrodys kaip neįveikiami kalnai. Geriau užsiimkite paprastais, praktiškais reikalais.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien pasirūpinkite teigiamų emocijų šaltiniu: surenkite vakarėlį, pasikvieskite svečių, nusipirkite bilietus į teatrą ar koncertą. Bendraudami su artimaisiais, venkite skaudžių temų - būkite taktiški ir kantrūs.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien sėkmingai praeis dalykiniai susitikimai, puikiai seksis mokytis, pavyks susitarti dėl paramos. Dėl anksčiau prisiimtų įsipareigojimų, gali tekti atsisakyti susitikimo su draugais ar numatyto dalyvavimo vakarėlyje. Tačiau jūs būsite įsitikinę, kad priėmėte teisingą sprendimą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Teks pripažinti, kad ne visoms svajonėms lemta išsipildyti - gal ne šiandien. Todėl nustokite krimstis ir imkitės ko nors konkretaus - gal kasdieninės ruošos, o gal pasirūpinkite kitais. Žodžiu, leiskite pasireikšti beribei fantazijai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien jus aplankys begalė įdomių minčių, kurias bus įdomu pabandyti įgyvendinti. Bet ne taip paprastai seksis surasti pagalbininkų, kurie nekankintų jūsų klausimais ir nereikalautų ilgų paaiškinimų. Pagalba būtinai pasinaudokite - dirbdami komandoje, sugaišite daug mažiau laiko.