Horoskopas kovo 17 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 17-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita;
rytoj: Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Einarta, Einartas, Einartė, Einas, Einė, Einys, Einora, Einoras, Sibilė.

Protingos mintys:
„Ilgas tik toks darbas, kurio nesiryžtame imtis“ (S. Bodleris).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ypatingai laimingi bus įsimylėję. Ir visi tie, kuriems asmeninis gyvenimas - ne paskutinėje vietoje jų vertybių skalėje. Šiandien puikiai sutarsite su mylimu žmogumi, su artimaisiais ir giminėmis. Vakarą galite praleisti draugų kompanijoje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Sėkminga ir maloni diena. Jums neteks nei nuobodžiauti, nei pavargti - visi užsiėmimai bus įdomūs, kolegos - nusiteikę draugiškai. Bet kokioje sudėtingoje situacijoje galite tikėtis pagalbos ir geros baigties.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien sėkmė žengs koja į koją su jumis. Vienintelis dalykas, kurio reikėtų vengti - tai ilgų ir varginančių kelionių. Jūsų pasiekimai neliks nepastebėti, pinigų turite pakankamai ir netgi daugiau nei pakankamai. Ir džiaugsitės tuo ne vieni - mylimas žmogus bus šalia.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gera diena senų idėjų įgyvendinimui. Šiandien tikrai neabejosite savo galimybėmis. Jūs vis labiau pasitikite savimi. Bendradarbiavimas su naujais partneriais leis žymiai praplėsti savo veiklos sritį.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Sėkminga diena. Visose, šiuo metu ypatingai svarbiose srityse, jūsų laukia geri dalykai. Galite užsiimti finansiniais reikalais, investuoti, apsirūpinti vertingais daiktais. Nenumokite ranka į artimųjų patarimus - jų pastabos ir rekomendacijos labai pravers.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Puiki diena darbui. Būsite pilni jėgų ir įdomių minčių. Net jeigu jūs ir nevadovaujate kitiems tiesiogiai, šiandien galėsite tai padaryti - duosite nurodymus ir jie bus sėkmingai vykdomi. Tarpusavio santykiai su artimaisiais klostosi puikiai, bet jūs žinote, kaip juos padaryti dar geresniais.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ši diena tikrai gera. Tik jei šiandien jūs tapote keliautojais, tuomet būkite atidesni ir tinkamai pasirūpinkite savo saugumu. Neatsisakykite šiandien susitikti su giminėmis ir senais draugais - jų įtaka gana svarbi.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jus labai nudžiugins pabaigti svarbūs reikalai. Dar labiau džiaugsitės dėl to, kad viską padarėte patys ir niekam nelikote skolingi. Kitais žodžiais tariant, galite ne tik džiaugtis, bet ir didžiuotis savo pasiekimais. Tačiau neskubėkite apie tai pranešti kiekvienam sutiktajam - rizikuojate įsigyti pavydinčių draugų.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nepaprasta bet įdomi diena. Šiandien jums teks pasikliauti savo vaizduote ir sėkmingai išnarplioti situaciją, kuri kitiems bus paprasčiausiai neįveikiama. Vis dar atkakliai ieškote savo bėdų kaltininko - nesvarstykite praeityje padarytų klaidų ir pasistenkite pamiršti praeities nuoskaudas: mylimas žmogus nusiteikęs taikioms paliauboms.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien nusiteikite filosofiškiems apmąstymams, savianalizei, ateities darbų planavimui. Idėjų turėsite daug, bet jėgų joms įgyvendinti - ne per daugiausiai. Nuspręskite, ką atidėti, o kuo verta pasidalinti su kolegomis - gal tarp jų atsiras entuziastų?

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien galite būti visiškai atviri su savo artimaisiais, galite išsakyti savo pretenzijas mylimam asmeniui. Tikimybė, kad nieko neįžeisite - beveik šimtaprocentinė. Ši diena idealiai tinka pašalinti visas kliūtis iš tarpusavio santykių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galėsite daug pasiekti, jei atkakliai ir ryžtingai stengsitės nugalėti visas kliūtis. Išradingumo, be abejo, neturėtų pristigti. Šiandien galite įsigyti kokybiškų ir naudingų daiktų, artimuosius nustebinti netikėtomis dovanėlėmis - jie atlaidžiai reaguos į jūsų silpnybes ir palaikys jus.