Horoskopas kovo 18 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 18-oji.
Raudonos nosies diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Einarta, Einartas, Einartė, Einas, Einė, Einys, Einora, Einoras, Sibilė;
rytoj: Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys.

Protingos mintys:
„Sveikata yra tokia pat užkrečiama, kaip ir ligos“ (R. Rolanas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ši diena jus pamokys kantrybės. Pamatysite, kad tuoj pat gauti viską, ko taip geidžiate, nepavyksta, o vietoj to teks užsiimti visai neįdomiais kasdieniniais darbais. Pinigų atžvilgiu būsite nusiteikę lengvabūdiškai, todėl verčiau nieko nepirkite, nepasitarę su namiškiais. Šiandien jūsų poelgiai bus vertinami kritiškai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Kasdieninė rutina šiandien neatrodys tokia nuobodi ir varginanti. Svarbius klausimus spręskite kartu su artimaisiais, kadangi bendrauti seksis puikiai ir abi pusės liks tuo patenkintos. Visus sugebėsite užkrėsti gera nuotaika, optimizmu.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien galite spręsti sudėtingus klausimus, kuriuos laikėte tiesiog neįveikiamais. Sėkmė lydės visus, kas apsispręs veikti savarankiškai ir nevengs atsakomybės. Draugams ir artimiesiems šiandien tapsite nepamainomais pagalbininkais ir vertingais patarėjais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien jums teks palaikyti savo artimuosius, padėti mylimam žmogui susigrąžinti pasitikėjimą savimi, pasirūpinti tais, kurie dėl kažkokių priežasčių neranda išeities iš savo problemų. Jūsų rolė nepavydėtina, bet nuo to, kaip gerai ją atliksite, priklausys jūsų ateitis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Teks prisiimti atsakomybę už brangius žmones ir už viską, kas su jais vyksta. Nuo jūsų sprendimų priklausys jų ateitis, todėl pamirškite lengvabūdiškus ir spontaniškus poelgius. Elkitės apgalvotai ir atsakingai - taip apsaugosite save ir kitus nuo begalės nemalonumų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Stengiatės suspėti visur ir labai pergyvenate dėl menkiausios nesėkmės. Nesiimkite tiek daug darbų - gal jūs smarkiai pervertinate savo galimybes? Nekritikuokite ir nekaltinkite savęs - kitus juk puikiai mokate pateisinti, pasinaudokite šiuo sugebėjimu ir pasistenkite apginti save.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Būtų teisinga, jei šiai dienai neturėtumėte numatę nieko svarbaus ir atsakingo. Tiesiog šiandien turėtumėte atgauti prarastas jėgas - tiek fizines, tiek dvasines. Artimieji tikrai labai apsidžiaugs, pastebėję, kad pradėjote domėtis ir jais - sutiks aptarti įvairiausius jums rūpimus klausimus.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Kai kurie jūsų įsitikinimai gana prieštaringi, todėl šiandien jums ne kartą teks ginti savo nuomonę. Pritariančiųjų pavyks surasti, bet įtikinti mylimą žmogų savo teisumu, bus nelengva. Nepergyvenkite dėl šios dienos sunkumų - jie tikrai laikini.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien net bendravimas bus gana varginantis užsiėmimas. Visai ne pro šalį pabūti vieniems - jūsų tai nė kiek nenuliūdintų. Būkite kantresni mylimam žmogui. Ši diena - puiki proga geriau pažinti vienam kitą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien teks atidėti kai kuriuos iš anksto suplanuotus dalykus. Tačiau tai nereiškia, kad jūs atsisakote savo ketinimų - tiesiog laukiate palankios progos jiems įvykdyti. O palanki proga neabejotinai pasitaikys.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Prisiminimai apie praėjusias dienas neduos jums ramybės - analizuosite savo klaidas - ir tikras, ir tik įsivaizduojamas. Nelengva bus nepasiduoti nostalgijai. Pasistenkite nepraleisti nė vieno, tegu ir nereikšmingo šiandienos įvykio - kiekvienas jums siūlo naują galimybę išbandyti savo sėkmę.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galima daug nuveikti, jei nuo pat ryto imsitės veiklos. Nugalėsite visas kliūtis, jei nepradėsite tingėti ir svajoti, kad visi norai gali išsipildyti savaime. Būkite energingi ir ryžtingi - būtent tokia pozicija šiandien pasiteisins.