Horoskopas kovo 20 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 20-oji.
Žemės diena
Pavasario lygiadienis
Pasaulinė burnos sveikatos diena
Frankofonijos diena
Tarptautinė laimės diena
Prancūzų kalbos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Filomena, Filomenas, Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmina, Tautvilė, Žygimantas, Žygimantė;
rytoj: Benedikta, Benediktas, Benas, Benys, Diksas, Liailas, Lingailė, Nadas, Reda, Redas, Saulius.

Protingos mintys:
„Vienas pasirinkimas – nėra pasirinkimo. Du pasirinkimai – dilema. Trys pasirinkimai – gera pradžia“ (R. Bandleris).

Avinas (03.21 – 04.20)

Palanki diena darbams, kurių tikslas - greitas praturtėjimas. Šiandien būsite labai praktiški ir nusiteikę tik tiems darbams, už kuriuos bus deramai atlyginta. Gal tokiam požiūriui reikšmės turi išaugę jūsų poreikiai?

Jautis (04.21 – 05.21)

Būsite nusiteikę ryžtingai ir pasiruošę praktiškai tai įrodyti. Aplinkiniams toks jūsų nusiteikimas pasirodys gana įtartinas, tačiau vadovams sudarysite gerą įspūdį. Yra tikimybė, kad šiandien pagerės jūsų finansinė padėtis ir tai padės išspręsti kai kurias buitines problemas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jūs lengvabūdžiai ir rimti, tačiau - nepakartojami. Ši diena labai tinkama bendravimui, bet ne svarbių reikalų tvarkymui. Žavėkite tuos, kuriems esate neabejingi, džiuginkite savo dėmesiu artimuosius - ir būkite savimi.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jūsų aktyvumas bus šiek tiek sumažėjęs, todėl šiandien teks daugiau pasikliauti kolegų supratingumu ir pagalba. Vadovai bus gerai nusiteikę ir į nedidelius nesklandumus darbe reaguos gana atlaidžiai. Bendravimas neformalioje aplinkoje tikrai pakels nuotaiką.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jeigu tikrai esate nusiteikę šiandien būti laimėtoju, tuomet atsikratykite iliuzijų, kad viską pasieksite be jokio vargo - reikės daug ir atkakliai dirbti. Palanki diena ir įsimylėjusiems Liūtams - turėsite geras sąlygas flirtavimui ir koketavimui.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ši diena bus gana sudėtinga, bet kartu ir įdomi. Galite gauti viliojantį pasiūlymą, kuris žada greitą praturtėjimą. Prieš priimant galutinį sprendimą būtinai pasitarkite su patyrusiais ir pasitikėjimo vertais artimais žmonėmis - jie atkreips jūsų dėmesį į svarbius faktorius, kuriems neteikėte svarbos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gera diena laukia tų, kurie užsiims grynai praktiniais reikalais. Neieškokite vienminčių tarp mažai pažįstamų žmonių - didelė tikimybė, kad susidursite su tais, kurie stengsis pasinaudoti jūsų gerumu ir sugebėjimais.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galite tikėtis pagalbos iš naujų savo pažįstamų. Šiandien drąsiai galite planuoti svarbius susitikimus ir dalykinius pasitarimus. Atsargesniems derėtų būti sprendžiant finansinio pobūdžio klausimus, kadangi šiandien esate pernelyg patiklūs.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Ne pati palankiausia diena spręsti finansinius ar karjeros klausimus - galite susidurti su rimtais konkurentais. Jeigu nuspręsite šią dieną paskirti kasdieniniams ir niekuo neypatingiems darbams - liksite patenkinti savimi ir aplinkiniais. Jokiu būdu neatsisakykite padėti besikreipiantiems pagalbos.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būkite pasiruošę pagelbėti giminaičiams ir palaikyti savo artimuosius. Ne pati palankiausia diena šeimyninėms problemoms spręsti, bet jei to nepavyks išvengti - stenkitės elgtis mandagiai ir ramiai. Atsisakykite neplanuotų išvykų, o laisvalaikį praleiskite su mylimu žmogumi.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien jūs pajėgūs daug ką nuveikti, todėl neatidėliokite svarbių reikalų. Be vargo sugebėsite įtikinti pašnekovus savo teisumu. Nekurkite grandiozinių planų ateičiai, verčiau susitelkite ties aktualiomis šios dienos problemomis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Galite džiaugtis ramiu gyvenimu, naudotis palankiai besiklostančiomis aplinkybėmis ir dosniai dalintis savo rūpesčiais su aplinkiniais. Įdomių pasiūlymų dėl bendradarbiavimo gali gauti tie, kieno veikla susijusi su politika ar reklama.