Horoskopas kovo 21 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 21-oji.

Tarptautinė rasinės diskriminacijos panaikinimo diena
Pasaulinė poezijos diena pasveikink
Tarptautinė lėlininkų diena
Pasaulinė Dauno sindromo diena
Tarptautinė Novrūzo diena
Tarptautinė miškų diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Benedikta, Benediktas, Benas, Benys, Diksas, Liailas, Lingailė, Nadas, Reda, Redas, Saulius;
rytoj: Benvenutas, Gedgauda, Gedgaudas, Gedgaudė, Gerlinda, Kotryna, Vydūnas.

Protingos mintys:
"Vaizduotė - tai ginklas kovojant su realybe" (D. Goltjeras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Darbinis entuziasmas tiesiog nyksta - šio Ženklo atstovams kur kas labiau rūpės asmeninio gyvenimo peripetijos, tuo labiau, kad į šią gyvenimo sritį atėjo permainų ir norų išsipildymo metas. Neatsisakykite kvietimo apsilankyti viešame renginyje - jums turėtų patikti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gera diena iš anksto apgalvotų planų įgyvendinimui. Jei žadate vykti į kelionę, tai vykite tik su gerais pažįstamais ar giminėmis - tuomet tikrai gerai praleisite laiką. Šiandien bus nelengva svarbiais klausimais susitarti su mylimu žmogumi - pasistenkite priimti nors laikiną sprendimą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Problemų asmeniniame gyvenime priežastis - jūsų norų nepastovumas. Tarp kitko, šiandien tiesiog mėgausitės begaliniais ir beprasmiais ginčais. Verta paklausyti patyrusio žmogaus patarimo - tai apsaugotų nuo klaidų, dėl kurių eilinį kartą tektų gailėtis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien galimi nauji susitikimai ir naujos pažintys, kurios turės reikšmės tolimesniam jūsų gyvenimui. Negalite skųstis santykiais su artimaisiais ir su mylimu žmogumi - jūs puikiai sutariate ir bendradarbiaujate. Ši diena nuteikia rimtiems poelgiams, todėl neverta eikvoti laiko triukšmingiems pasilinksminimams.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Ši diena tinkama susitikimams su senais pažįstamais ir draugais. Sėkmingos gali būti ir neilgos kelionės, aktyvus poilsis gamtoje. Galite priiminėti svečius. Didelė tikimybė, kad susipažinsite su žmogum, kuris taps svarbiu jūsų gyvenime.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pažįstami pasiruošę apgaubti jus dėmesiu, tačiau jūs manote, kad tai daroma su kažkokiu tikslu. Gal geriau pasilaikykite įtarimus sau, nes kitaip galite įskaudinti jums brangų žmogų. Vakarą praleiskite namuose, jums tikrai praverstų ramus poilsis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Artimieji deda nemažai pastangų, stengdamiesi priversti jus pakeisti savo gyvenimo būdą, tačiau kol kas viskas veltui - jūs nepasiduodate įkalbinėjimams ir ramiai reaguojate į kritiką. Jeigu norite išsaugoti gerus santykius su mylimu asmeniu, šiandien atsisakykite pramogų, kuriose planavote dalyvauti vieni.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galimos šeimyninės problemos. Gal būt iš anksto planuota šventė ar susibūrimas nepatenkino jūsų lūkesčių? Nepergyvenkite dėl santykių su mylimu žmogumi - tam tikri netikėtumai galimi, tačiau jie gali būti visai malonūs.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Įtampą asmeniniuose santykiuose gali pajusti tie, kas į mylimo žmogaus dėmesį reaguoja kaip į savaime suprantamą būtinybę. Giminės ar seni jūsų draugai gali kreiptis į jus su dideliu prašymu, kurį įvykdyti nebus paprasta.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien pasisemkite kantrybės ir pasistenkite nesijaudinti dėl smulkmenų - bendriems reikalams tvarkyti pasitelkite visus suinteresuotus asmenis. Gera diena romantiškam pasimatymui - pasikvieskite jums rūpimą asmenį ir praleiskite vakarą su juo ramioje ir malonioje aplinkoje.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Mažų, bet svarbių pergalių diena. Šiandien galite su giminėmis, draugais ir su mylimu žmogumi kurti ir svarstyti ateities planus. Jums pravers visi gauti patarimai, naudinga bus ir įvairi informacija. Tai gera diena poilsiui gamtoje, išvykoms, įvairioms procedūroms.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Namų rūpesčiai neprislėgs jūsų liaunų pečių, pavyks įgyvendinti visus šios dienos planus. Pačiais sunkiausiais darbais su jumis noriai pasidalins artimiausias ir brangiausias žmogus - bendradarbiavimas bus abipusiai naudingas ir malonus.