Horoskopas kovo 23 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 23-oji.
Pasaulinė meteorologijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Akvilė, Alfonsas, Jovita, Oktavija, Oktavijonas, Oktavijus, Tarvyda, Tarvydas, Tarvydė, Ūta, Vismantė;
rytoj: Daumantas, Daumantė, Daumilas, Daumilė, Dauminta, Daumintas, Daumintė, Donardas, Gabrielius, Ganvilė, Liucija.

Protingos mintys:
„Nė vienas gydytojas nežino geresnio už viltį vaisto pavargusiam kūnui ir sielai“ (S. Cveigas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien prarasite taip įprastą komunikabilumą ir bendravimo poreikį. Būsite paskendę savo mintyse ir vengsite kalbėti apie savo problemas. Geri santykiai išliks tik su tais, kurie jus gerai pažįsta ir pasitiki jumis. Ir, aišku, sugeba nieko neklausinėti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena bus pakankamai įtempta, kadangi susikaupė nemažai problemų ir spręstinų klausimų. Didžiausia bėda tame, kad jūs būsite nusiteikę prieš bendradarbiavimą, o su viskuo susitvarkyti vieniems - tikrai nelengva. O čia dar artimieji su ryškiai per dideliais reikalavimais...

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Energijos neliks netgi tiems darbams, kurie jums paprastai teikdavo pasitenkinimą. Nieko tokio - jūs greičiausiai sugalvosite ką nors originalaus, arba iš gerų pažįstamų gausite pasiūlymą, kurio jokiu būdu negalėsite atsisakyti - pasaulis ir vėl nušvis naujomis spalvomis.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Emociniu požiūriu nelengva diena. Nebūsite nusiteikę bendrauti tiek su mažai pažįstamais, tiek su artimais žmonėmis. Apsilankymas viešame renginyje vargu ar pateisins jūsų lūkesčius. O štai susitikimas su mylimu žmogumi nuteiks maloniai - gerai praleisite laiką kartu.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Reikalus, kuriais žadėjote užsiimti, teks atidėti, pasikeitus tam tikroms aplinkybėms. Tačiau jums būdingas sugebėjimas improvizuoti, laiku padės sugalvoti ką nors originalaus. Tačiau įgyvendinti sumanymus, kuriems reikalingas aplinkinių palaikymas, gali būti sudėtinga.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Geriau atsisakykite neplanuotų išvykų ir bet kokių kontaktų su mažai pažįstamais žmonėmis, kurie daug žada, tačiau jums kažkodėl kelia labai didelius reikalavimus. Artimieji iš jūsų laukia besąlygiško jų sprendimų pateisinimo, nors jie atrodo gana abejotini...

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tinkama diena poilsiui ramioje aplinkoje. Galite aplankyti seniai matytus giminaičius, draugus. Verta savo planais pasidalinti su artimiausiais žmonėmis - naudingi patarimai padės jums priimti tinkamus sprendimus. Venkite glaudžių kontaktų su įtartinomis personomis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ne pati geriausia diena bendravimui ir naujoms pažintims. Šiandien jūs kritiškai nusiteikę aplinkinių atžvilgiu ir to neslėpsite. Tačiau nė neįtarsite, kad nepasitenkinimo visais priežastis - jūsų nuotaika. Labai jau nepastovi ir kaprizinga... Pakelti nuotaiką turėtų sportiniai užsiėmimai, fizinis darbas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Galimos problemos santykiuose su giminėmis, šeimyniniai sunkumai. Gali būti, kad teks leistis į neplanuotą kelionę tam, kad pagelbėti į keblią padėtį patekusiam draugui. Galite pabandyti atstatyti neseniai nutrūkusius santykius ir ištaisyti ankstesnes klaidas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Bendravimas su artimaisiais pareikalaus iš jūsų didelės kantrybės. Jums ne kartą teks grįžti prie tokių klausimų, kurių jūs su mielu noru visai neliestumėte. Tačiau pasistenkite kuo daugiau laiko praleisti su tais, kuriuos mylite - nors teks daug ko atsisakyti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tik įgimtos pusiausvyros ir taktiškumo dėka jums pavyks išvengti priekaištų ir įžeidinėjimų. Tačiau jei pašnekovas pasitaikys emocionalus ir karšto būdo, tuomet teks išklausyti nelabai malonių pastabų savo adresu. Pusiausvyrą atstatyti padėtų fizinė veikla, pasivaikščiojimai gryname ore.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Mažai pasitaikys dalykų, kurie šiandien sugebės jus sudominti. Neskubėkite daryti išvadų ir priiminėti sprendimų: turite pakankamai laiko tam, kad pasitartumėte su artimaisiais ir dar kartą viską gerai apgalvotumėte.