Horoskopas kovo 23 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 23-oji:

Pasaulinė meteorologijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Akvilė, Alfonsas, Jovita, Oktavija, Oktavijonas, Oktavijus, Tarvyda, Tarvydas, Tarvydė, Ūta, Vismantė;
rytoj: Daumantas, Daumantė, Daumilas, Daumilė, Dauminta, Daumintas, Daumintė, Donardas, Gabrielius, Ganvilė, Liucija.

Protingos mintys:
"Dėl savo nelaimių žmonės linkę kaltinti likimą, dievus ir visa kita, bet tik ne save" (Platonas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali netikėtai sutrikti sveikata, virškinimo sistema, tačiau teks nemažai laiko praleisti draugų rate, tai gali gydyti geriau nei bet kokie vaistai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Atėjo laikas pailsėti, palankus metas rūpintis augalais, gėlėmis. Nepamirškite ir savo augintinių, rūpestis, globa bus geriausias būdas atsipalaiduoti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pasikliaukite artimaisiais, ypač tėvų išmintimi. Derėtų stengtis labiau suvaldyti savo egoizmą, dar turite ir galite daug ko siekti, tobulėti. Dabar tam ypač palankus metas.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Derėtų prisiminti ir šią dieną ypač laikytis senos tiesos - devynis kartus pamatuok ir tik dešimtąjį kirpk. Kai kurie neapgalvoti skuboti sprendimai gali būti labai nuostolingi, žalingi.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Sėkmė šią dieną lydės tik atkakliuosius ir kruopščiai numatančius kelis žingsnius į priekį. Jei vakar nepasisekė, tai tik dar viena priežastis šiandieną stengtis labiau.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kai kurios ilgai varginusios materialinės problemos šią dieną gali sėkmingai išsispręsti. Galite sulaukti netikėtos pagalbos iš artimųjų ar senų pažįstamų, atrasite, jog sena draugystė nerūdija.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią dieną nelaukta žinia gali pakeisti visus išankstinius planus, tačiau nenusiminkite, pasikeitusi įvykių eiga gali būti dar labiau palankesnė, nei tikėjotės.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Naujos likimo išdaigos gali būti jums palankios. Tik nereikia stengtis viską kontroliuoti. Atsipalaiduokite, leiskite įvykiams tekėti sava vaga. Pasikliaukite nuojauta, kad viskas bus gerai.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei pavargote nuo nesibaigiančių įsipareigojimų, pasikalbėkite su žmogumi, kuriuo tikrai pasitikite. Nuoširdus pokalbis atpalaiduos, o protingi draugo patarimai gali netikėtai padėti rasti sprendimą padėtyje, kuri atrodė neturinti išeities.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Savaitgalio planus netikėtai gali pakeisti vaikų sveikata. Neišsigąskite ir nepasiduokite panikai, labiausiai tikėtina - nieko rimto. Tačiau nevertėtų per daug atsipalaiduoti - nesprendžiamos mažos problemos ilgainiui gali virsti rimtesnėmis.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Laikas prisiminti save. Pasilepinkite skirdami daugiau laiko savo malonumams - skaitydami įdomią knygą ar gurkšnodami gero vyno taurę. Šis laikas turi būti skirtas tik jums, nes netolimoje ateityje prireiks daug jėgų, kantrybės, ištvermės.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Įrodykite, kad jumis galima pasitikėti. Prisiminkite ir ištesėkite seniai duotą pažadą jums artimam žmogui. Tai nudžiugins ir dar labiau suartins jus abu. Pamatysite, kad netrukus jis jums atsilygins tuo pačiu.