Horoskopas kovo 24 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo dvidešimt ketvirtoji, šeštadienis - 84-oji metų diena (priešpaskutinė 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 282 dienos.

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 6.11, leidžiasi 18.41. Dienos ilgumas - 12.30.
Trečiąją jaunaties dieną Mėnulis teka 6.17, leidžiasi 21.12.
Saulė Avino ženkle.

Avinas (03.21 – 04.20)

Namuose tikriausiai padaugės jaukumo, tvarkos ir sutarimo. Patyręs asmuo gali duoti jums vertingą patarimą. Demonstruosite išradingumą žaidimuose, kūryboje. Kita vertus, būsite labai impulsyvūs, dirglūs ir galite prisidaryti problemų, susipykti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Netikėtai aplankęs įkvėpimas, nuojauta gali pašnibždėti kažką vertinga. Galite pasireikšti su menu, mistika, labdara susijusiuose reikaluose. Trauks svaigalai - jauskite saiką. Tikriausiai slapta puoselėsite praturtėjimo ar erotines viltis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Gana palanki diena susitikimams, renginiams, įsitraukimui į draugijas, judėjimus. Bus įmanoma sklandžiai susitarti dėl svarbių dalykų. Galite nesunkiai išspręsti techninę problemą. Tik nesitikėkite pralobti iš abejotinos avantiūros.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien jums norėsis tvarkos, komforto, todėl būsite linkę pasiraityti rankoves ir iš širdies paplušėti. Tikėtinas pasiūlymas, susijęs su verslu, komercija. Verta apsvarstyti naujas idėjas - tai gali išeiti į naudą. Rūpės politiniai renginiai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien vykite rutiną šalin ir pasistenkite bent mintimis, jei kitaip negalite, atsidurti toli nuo savo namų, kasdienių rūpesčių. Pažvelkite į save ir savo būtį iš šalies arba iš perspektyvos. Tai gali padėti rasti atsakymą į jums svarbų klausimą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Diena nebloga, tik turėkite omenyje, kad kas nors gali mėginti pasinaudoti jūsų naivumu ir pasilinksminti jūsų sąskaita. Be to, nepuoselėkite per didelių meilės lūkesčių, venkite nereikalingų išlaidų. Jei galite, grąžinkite skolą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Aplinkybės reikalaus rimčiau vertinti santykius, įsipareigojimus bei susitarimus. Verta pamėginti atnaujinti nutrūkusius ryšius su jums svarbiu asmeniu. Aplankykite draugus, gimines, vykite į svečius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jus gali užvaldyti mintis, jog esate verti ir privalote atrodyti gražiau, madingiau, įdomiau nei anksčiau. Išties pravartu semtis sveikatos, pradėti mankštintis, laikytis dietos, atnaujinti garderobą arba iš pagrindų susitvarkyti namus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pasikalbėję su galinčiu jus suprasti žmogumi pagaliau geriau susivoksite savo jausmuose bei troškimuose. Taps aiškiau, kas realu, o kas tėra jūsų iliuzija ir svajonė. Jei tik panorėsite, bus pramogų, įspūdžių. Demonstruosite kūrybingumą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Galima spręsti klausimus, susijusius su rimtesniais buities darbais, nekilnojamuoju turtu. Tiktų kraustytis, perstatyti baldus. Tačiau visko neaprėpsite, tad planuokite savaitgalį taip, kad nepatirtumėte per didelės įtampos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien jums teks nemažas bendravimo su artimais draugais, giminaičiais krūvis. Bus progų pademonstruoti savo žinias, tarpininkų, patarėjų gabumus. Tik nemanykite, kad esate labiausiai neklystantys ir visažiniai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Mintys ir kalbos suksis apie nuosavybės, darbo, gyvenamosios vietos ir kitus materialinius, piniginius klausimus. Turbūt pasiryšite imtis tokių darbų, kuriems reikia fizinės energijos, kruopštumo. Netikėtą veiklos pasiūlymą verta priimti.