Horoskopas kovo 25 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Jus erzins niekaip negalintys apsispręsti aplinkiniai. Norėsite greitų atsakymų, o jūsų kantrybė seks jų negaunant. Supraskite, kad ne visi gyvena tokiu greitu tempu kaip jūs. Atsipalaiduokite ir neskubinkite žmonių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Ambicijų šiandien truks, net jei ir privalote atlikti neatidėliotinus darbus. Visgi nevenkite įsipareigojimų, mat gali blogai baigtis. Jei nuotaika bus prasta - pasikalbėkite su jums artimu žmogumi.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Norėsite veiksmo, judesio, tačiau gali tekti pasikirpti sparnus - turimi įsipareigojimai neleis daryti to, ko norite. Stenkitės neišlieti dėl to susikaupusio pykčio ar susierzinimo ant artimųjų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kontroliuokite savo išlaidas, atidžiau suskaičiuokite pajamas. Diena palanki apmąstymams ir gilinimuisi į savo vidinius poreikius. Nepraraskite šaltakraujiškumo, jei atsidursite netikėtoje situacijoje.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Patartina nesikišti į ne savo reikalus, neįkyrėti žmonėms savo patarimais ar nuomone. Kitaip galite sulaukti agresyvios reakcijos į savo veiksmus. Pagalvokite, ar būtina jums visur dominuoti?

Mergelė (08.24 – 09.23)

Daugiau dėmesio skirkite faktams ir kur kas mažiau pasitikėkite intuicija. Darbe nesivelkite į apkalbas, mat tuščiai praleisite laiką. Vakarą skirkite grožio procedroms ar sportui.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Diena tinkama užmegzti naujoms pažintims, bendraukite kuo daugiau ir įvairiausiomis temomis. Galite net šiek tiek paflirtuoti, kas žino - gal užsimegs naujas romanas. Vakaras ramesnis, likite namuose.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Stenkitės valdyti savo prastą nuotaiką. Jei tai pavyks - netgi sulauksite įkvėpimo ir pradėsite žiūrėti į viską naujai. Atidžiau elkitės prie vairo, nešvaistykite pinigų brangiems malonumams.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų planai gali tapti nebeįgyvendinami, kol ieškosite kito kelio padėkite kitiems. Jei patarinėsite kam nors - tai daryti derėtų labai taktiškai, nes nenorom galėsite įžeisti ką nors.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pasistenkit nesiimti veiklos, susijusios su kitų žmonių (ypač svetimų) pinigais. Ypač sustiprės jūsų intelektas bei nuojauta, tad galėsite priiminėti puikius sprendimus. Tačiau taip pat neskubėkite - protingiausia būtų žinoti, kada geriau palaukti, ir pažiūrėti, kaip viskas atrodo iš šalies.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jūs norėsite ko nors, ko neturite, tačiau ar nuo to jums tikrai bus geriau? Verčiau atkreipkite dėmesį į tai, ką jau turite. Būkite atsargesni bendraudami su bendradarbiais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Dieną pradėkite pasivaikščiojimu. Bent jau iš namų į darbą. Darbe laiką derėtų skirti svarbesnių darbų užbaigimui, kad vakare jūsų nekamuotų jokie rūpesčiai ir galėtumėte kuo puikiausiai atsipalaiduoti.