Horoskopas kovo 25 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 25-oji.
Blovieščiai, Gandro šventė
Apsireiškimas Šv. Mergelei Marijai
Tarptautinė vergovės aukų ir transatlantinės prekybos vergais atminimo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Barmantas, Dirmantas, Dirmantė, Kantrimas, Merkys, Normantas, Normantė, Normilas, Normilė, Norminta, Normintė;
rytoj: Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė.

Protingos mintys:
„Daryk didžius darbus, didžių nežadėdamas“ (Pitagoras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Puiki diena tiems, kas galės šią dieną pašvęsti poilsiui. Profesiniai pasiekimai bus kuklūs, tačiau sportui, aktyviam poilsiui, kultūriniams renginiams geresnės dienos tiesiog nerasi. Jūs būsite bet kokios kompanijos dėmesio centre - spinduliuosite gera nuotaika ir pasitikėjimu.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gera diena romantiškiems santykiams. Daug kas priklausys tik nuo jūsų: jei būsite atkaklūs ir tvirti, jums pavyks įgyvendinti slapčiausius savo norus. Neatsisakykite pasiūlymo, kuris gali pakeisti jūsų gyvenimą. Profesinėje srityje - stabili ir prognozuojama padėtis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Įdomi diena, kupina įvairiausių įvykių. Pasirinkite darbus, kurie svarbūs jums ir pasistenkite deramai juos atlikti, kadangi visiems numatytiems reikalams laiko greičiausiai nepakaks. Tinkama diena aktyviam poilsiui, išvykoms į gamtą. Būtent jūs galite imtis iniciatyvos ir pasiūlyti gerą programą laisvalaikio praleidimui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gerai nuteiks dalyvavimas seminaruose, pristatymuose ar kultūriniuose renginiuose. Pavyks tinkamai išspręsti nerimą keliančias profesines problemas, kadangi vadovai ir bendradarbiai bus linkę jums padėti. Būtinai supažindinkite artimuosius su savo planais, kadangi be jų patarimų neapseisite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Lengvos pergalės gali pakenkti jūsų įžvalgumui. Nors atrodytų, kad visi keliai atviri, nepameskite budrumo ir pasistenkite kontroliuoti padėtį. Būkite atsargūs su technika, įvairiais prietaisais. Pasikliaukite specialistų rekomendacijomis.Šiandien sėkmė lydės sporte, fizinėje veikloje.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Sunkumų gali kilti dėl išlaidų ir biudžeto planavimo. Ne pati tinkamiausia diena švaistyti pinigus, nors taip sunku atsisakyti tokio malonumo Šiandien pat išsiaiškinkite visus dėl to kilusius nesutarimus, kadangi diena ypatingai palanki santykių atstatymui.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Įvykis veja įvykį ir nelieka laiko tam, kad tinkamai apgalvoti ir įvertinti esamą padėtį. Pasikliaukite savo nuojauta, ieškodami tinkamo sprendimo. Ne pati tinkamiausia diena mokymuisi, keitimuisi informacija ir patirtimi. Gerai būtų pabendrauti su senais draugais.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien bus visai paprasta siekti savo tikslų, gerai sutarti su mylimu žmogumi ar užmegzti naujas pažintis. Pasinaudokite galimybe pailsėti, atsipalaiduoti ar kitaip maloniai ir turiningai praleisti laiką. Nesiūlykite kitiems savo idėjų, kurių deramai neapgalvojote.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nepervertinkite savo sunkumų ir nemalonumų - jie laikini, kaip ir pirmasis šerkšnas. Stebinsite aktyvumu ir energijos pertekliumi, tačiau tai nereiškia, kad jums nereikalingas poilsis ir tam tikras režimas. Elkitės korektiškai, bendraudami su kolegomis ir su artimaisiais.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Užtikrintai judate link savo tikslo, tačiau vis dažniau susimąstote, ar teisingu keliu einate. Venkite pagundų ir nepriimkite abejotinų pasiūlymų. Šiandien galite prikalbėti tokių dalykų, dėl kurių vėliau gailėsitės. Mylimas žmogus jautriai reaguos į kritiką.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tenka pripažinti, kad kai kuriems jūsų planams taip ir verta likti svajonėmis - jie neturi nieko bendro su realybe. Tik nepanikuokite - dar ne vėlu pakeisti savo požiūrį į tai, kas vyksta aplinkui. Dėl padarytų klaidų kaltinsite kitus žmones, kas tikrai nepasitarnaus geriems tarpusavio santykiams. Naudinga būtų pakeisti aplinką. Susitikimams rinkitės nedažnai lankomas vietas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Giminaičiai ir artimieji tikriausiai ras būdų, kaip jus nudžiuginti, bendradarbiai bus pasiruošę pasidalinti patarimais, vadovai pripažins jūsų idėjas vertingomis. Gerai nuteiks išvykos,šventės. Būtinai raskite laiko sau - pasportuokite, padirbėkite gryname ore.