Horoskopas kovo 26 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 26-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė;
rytoj: Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara.

Protingos mintys:
"Stebuklas visada yra kažkur arti nevilties" (E. M. Remarkas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Dalykiniame bendravime gali atsirasti problemų: rimtumu jūs nepasižymėsite, ir ne visiems pašnekovams tas gali patikti. Tačiau esant tam tikrai situacijai, iškils originalių idėjų ir ryžtingų veiksmų būtinybė - žodžiu, jūs tapsite labai reikalingais. Natūralumo ir nuoširdumo dėka jums pavyks rasti bendrą kalbą ne tik su artimaisiais, bet ir su naujais pažįstamais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Profesinės problemos šiandien sprendžiasi ne taip paprastai, kaip kad norėtųsi. Jums teks apsiginkluoti kantrybe, bendraujant su savo darbo kolegomis. Vadovai, paprastai vertinantys jus gana palankiai, šiandien bus daug reiklesni. Tačiau visos kritiškos pastabos - jums tik į naudą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Viskas klostosi puikiai, jūs galite užsiimti tik jus dominančiais reikalais. Ypatingai sėkminga diena besimokantiems, įsisavinantiems naują patirtį, plečiantiems savo akiratį. Kuo beužsiimtumėte, nesustokite pusiaukelėje - atsivers naujos galimybės, kuriomis būtinai turite pasinaudoti. Pasidomėkite, kaip sekasi seniems pažįstamiems, buvusiems bendradarbiams.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nėra jokio pagrindo nerimauti, todėl galite mažinti tempą ir pailsėti. Įdomūs pasiūlymai laukia tų, kurių veikla susijusi su reklama, fotografija ar taikomuoju menu. Sugebėjimas kitu kampu pažvelgti į mus supančius kasdienius daiktus, pastūmės įgyvendinti drąsius ir originalius sumanymus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Palanki diena naujų santykių pradžiai. Nepraleiskite progos susipažinti su įtakingu, gerokai vyresniu asmeniu, kurio dėka jums atsivers naujos perspektyvos. Apsispręsti turėsite greitai - pasistenkite išlikti šaltakraujiškais. Tai būtina ir vienintelė sėkmės sąlyga.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Neskubėkite pradėti ko nors naujo. Šiandien jūs sėkmingai išspręsite svarbiausias užduotis ir įgyvendinsite, jūsų manymu, svarbius sumanymus. Galėsite pelnytai didžiuotis kūrybinės veiklos rezultatais. Nebūsite linkę bendrauti, todėl būkite pasiruošę bent atidžiai išklausyti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gera diena išankstinių planų įgyvendinimui. Tai liečia tiek darbą, tiek poilsį. Nešvaistykite laiko tuščioms kalboms. Palanki diena pasireikšti kūrybinėms mintims, kurios aktualios besirūpinantiems remontu, interjero kūrimu ar jo atnaujinimu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jūs pasikliaujate tik savimi ir iš nieko neprašote pagalbos - toks nusistatymas gal ir teisingas, tačiau labai apsunkina bendravimą su aplinkiniais, kurie gali apkaltinti jus egoizmu ir svetimų interesų nepaisymu.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jeigu šiandien jūs kažkur išvykstate - rūpestingai pasiruoškite kelionei, pasistenkite apgalvoti kiekvieną smulkmeną ir detalę. Tai padės išvengti galimos painiavos ir nesusipratimų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būtina sėkmės sąlyga - jūsų ramybė ir pasitikėjimas savimi. Prieš ką nors nuspręsdami, gerai pagalvokite ir nepamirškite asmeninių savo interesų. Finansinė padėtis stabili, galite įsigyti kažką naujo, o artimuosius nudžiuginti maloniomis dovanomis.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien galite aptarinėti pačias įvairiausias problemas, dalyvauti svarbiuose pasitarimuose - jūsų nuomonė bus išgirsta ir palankiai įvertinta. Daug malonių akimirkų padovanos susitikimas su senu draugu ar su mylimu žmogumi.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Ramiai reaguokite į šiandienos įvykius, kokie netikėti jie bebūtų. Jūsų stiprybė - sugebėjimas greitai ir gerai orientuotis esamoje situacijoje. Jei turite galimybę, atidėkite viešus pasirodymus, o svarbius klausimus aptarinėkite ypatingai siaurame rate.