Horoskopas kovo 28 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 28-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Girmantė, Odeta, Rimkanta, Rimkantas, Rimkantė, Siksta, Sikstas, Vigailė;
rytoj: Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra.

Protingos mintys:
"Be galo menki žmonės kupini begalinio išdidumo" (Volteras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Tai metas, kuomet būsite nepataisomi optimistai, bet kokios kliūtys ar klaidos atrodys nesunkiai įveikiamos ar ištaisomos, viltingas nusiteikimas padės atsikratyti ir kai kurių ilgesnį laiką varginusių rūpesčių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei pasikliausite labiau patyrusių, vyresniųjų patarimais, galėsite paskubinti kai kurių darbų baigtį, o jei išdidžiai bandysite įveikti viską savomis jėgomis darbų pabaigos gali dar ilgesnį laiką netekti pamatyti. Nepasididžiuokite ir įsiklausykite į jums gera linkinčiųjų pastabas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šią dieną daug kas puikiai seksis - ir darbai, ir bendravimas su įvairiais žmonėmis, tačiau bus svarbu pasirinkti deramą kompaniją ir deramą aplinką. Kai kurie žmonės gali jus neigiamai veikti, tad bus svarbu išvengti tokių susidūrimų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

To, ko nepadarėte šiandieną, tikėdamiesi, jog padarysite rytoj, greičiausiai jau nepadarysite niekada. Geriau bandyti aprėpti mažiau, tačiau pradėtus darbus pabaigti iki galo, juo labiau, kad šią dieną kai kurias užduotis galite įvykdyti labai kokybiškai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šią dieną ypač sunkiai toleruosite bet kokį spaudimą, perlenktus ar netinkamu tonu vadovų dalijamus nurodymus. Pasipriešinimas, noras atsispirti gali būti visai pagrįstas, tačiau labai svarbu, kad tai darytumėte bandydami išvengti nevaldomų emocijų, pykčio.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Ar kas nors drįso suabejoti jūsų pranašumu, žavesiu? Neabejotinai suklydo, nes šį kartą jums tiesiog gali nebūti lygių, daugelyje sričių. Tačiau vertėtų prisiminti, kad puikybė atstumia, o kuklumas gali dar labiau papuošti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nuo pat ryto galite būti puikios nuotaikos, jei tyčia nepastebėsite kai kurių smulkių nesklandumų. Neiššvaistykite gero ūpo, tai ir jūsų kūrybinės, darbinės energijos šaltinis. Tai produktyvus metas, net jei vakarop būsite fiziškai gerokai nuvargę, akivaizdūs darbų rezultatai teiks didžiulį pasitenkinimą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Venkite žiaurių reginių, smurto scenų, mokėkite laiku išjungti televizorių. Derėtų akyliau stebėti ir vaikus, šią dieną gali tekti juos saugoti nuo neigiamų žalingų įtakų. Gali būti, jog vaikai slegiami nerimo ar rūpesčio, apie kurį nedrįsta užsiminti, gali būti labai svarbu juos prakalbinti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Neskubėkite smerkti ar juo labiau teisti, ypač jei imatės vertinti tik iš nuogirdų, kitų pasakojimų. Tam, kad galėtumėte geriau suprasti painią situaciją, ir į ją įsivėlusius žmones, turite išklausyti visas puses ir nepraleisti svarbių smulkmenų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kai kurie žmonės šią dieną gali pavydėti jūsų iškalbos, išvaizdos žavesio, aštraus proto. Kai kurių nesusipratimų ar ginčų gali pavykti išvengti pasitelkus gerą jumoro jausmą, problemas gebėsite paversti nekaltais pokštais, o kitų pavydą - komplimentu.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tam, kad galėtumėte įveikti kai kurias kliūtis, turėsite aiškiai ir tiksliai nustatyti jų priežastis. Suklydę galite prarasti daug brangaus laiko. Tad šią dieną bus labai svarbu laikytis preciziško kruopštaus tikslumo.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Geras metas kūrybai, meninei veiklai, gali pavykti sėkmingai atitrūkti nuo rutinos, monotonijos, įkvėpimo geriausia semtis gamtoje, atokiau nuo savo įprastos aplinkos. Tai ramaus susikaupimo metas, gilių apmastymų ir lakios vaizduotės raiškos metas.