Horoskopas kovo 28 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 28-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Girmantė, Odeta, Rimkanta, Rimkantas, Rimkantė, Siksta, Sikstas, Vigailė;
rytoj: Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra.

Protingos mintys:
"Be galo menki žmonės kupini begalinio išdidumo" (Volteras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Domėjimasis profesiniais reikalais beveik nulinis. Jūsų mintys sukasi apie asmeninio gyvenimo problemas. Tačiau užuot ieškoję sprendimų, bandysite dėl savo bėdų kaltinti kitus - nepasiduokite tokioms nuotaikoms ir mintims. Šiandien labai praverstų apsilankyti sporto klube.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jums pavyks sukoncentruoti savo dėmesį ir nuveikti daug reikalingų darbų. Apdovanojimų dar teks palaukti, tačiau tai nė kiek nesumažins jūsų entuziazmo. Dalykiniuose susitikimuose jums pavyks apginti savo nuomonę ir užsitikrinti palankiausias bendradarbiavimo sąlygas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Atsitiktinės problemos sutrukdys laiku atlikti numatytus darbus. Ir tai neliks nepastebėta ir neįvertinta - jums teks ramiai ginti savo pozicijas įtemptuose debatuose. Šiandien nepatartina kviestis svečių ar patiems lankytis pas mažai pažįstamus žmones.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Susitvarkysite su krūva darbų, negaišdami laiko smulkmenoms ir likdami ištikimi savo principams - atsidursite ant pykčio ribos, kurį sukels neapgalvoti kolegų ar pavaldinių veiksmai. Todėl turite pasistengti nepratrūkti: nors ir nebus lengva, kultūringai ir produktyviai išspręskite šią situaciją.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Darbų bus daug ir galimas daiktas, kad dėl jų teks pakeisti savo laisvalaikio planus. Tačiau pasiaukojimas nebus beprasmis - jūsų pastangas pastebės ir įvertins svarbūs asmenys. Per dalykinius pokalbius jums leidžiama nukrypti nuo pagrindinės temos, pakalbėti apie ateities perspektyvas. Jūsų žavesys nepaliks abejingų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Geros finansinės perspektyvos. Didelė tikimybė, kad pasipildys jūsų sąskaita ar gausite vertingą dovaną. Galite įsigyti buitinės technikos, naujų baldų, namų apyvokos daiktų. Svarbiausia šiandien išlikti savimi ir niekam nepataikauti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien prireiks nemažai pastangų tam, kad nugalėtumėte nenorą ką nors veikti. Bejėgiškumo jausmas - apgaulingas reiškinys jūsų gyvenime. Jis iškarto išnyks, kai įsitrauksite į jus dominančią veiklą, kurioje galėsite pilnai atskleisti visus savo sugebėjimus.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šios dienos krūvis taps rimtu iššūkiu. Į dienos pabaigą galite tapti nervingais ir piktais. To išvengti padėtų protingas pareigų ir užduočių paskirstymas - ne viską būtina atlikti patiems. Aplinkui rasite patikimų ir pasiruošusių padėti žmonių.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nesusipratimai su giminėmis gali visai dienai aptemdyti nuotaiką. Gali tekti atsisakyti seniai suplanuotų pramogų. Dalį dienos galite praleisti kelyje: nuvykus į vieną vietą, pasirodys, kad reikia būti jau kitoje. Ryžtingas sprendimas padės išvengti rimtų finansinių išlaidų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būtent jums teks garbė tapti bendradarbiavimo iniciatoriais ir perspektyvių idėjų autoriais. Jūsų autoritetui nepakenks kalbos, kurias bandys platinti konkurentai ar šiaip nedraugiškai nusiteikę asmenys. Nesivaikykite naujų įspūdžių - laikas praleistas su patikimais žmonėmis suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jūs nusiteikę bendrauti - vilioja naujos pažintys ir galimybės. Šiandien tuo galite pilnai pasinaudoti - kiekvieną pašnekovą sugebėsite įtikinti savo teisumu ir patį atkakliausią oponentą padarysite savo sąjungininku.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Įvykiai klostysis harmoningai, jei jūs nepradėsite abejoti aplinkinių nuoširdumu. Neieškokite problemų ten, kur jų nėra, ir nesureikšminkite menkų nesusipratimų, be kurių sunkiai įsivaizduojami tarpusavio santykiai. Toks požiūris apsaugos nuo bereikalingų pergyvenimų.