Horoskopas kovo 30 d. (ketvirtadienis)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Niekada nevėlu pradėti elgtis kitaip nei iki šiol. Gali būti, kad šiandien sumąstysite pakeisti savo būdą ar ugdyti charakterį. Tai pagirtina, bet prisiminkite, kad saviugda yra viso gyvenimo reikalaujantis uždavinys, todėl nesitikėkite greitai pasiekti norimą rezultatą.

Jautis (04.21 – 05.21)

Aplink save esate sukūręs puikią aplinką, subūrėte gerų draugų komandą, radote sau patinkančią veiklos sferą. Dėl visų šių priežasčių jaučiatės puikiai, tačiau verta pagalvoti ir apie tam tikrą kaitą, nes ilgainiui galite pajusti, jog netobulėjate, nesusiduriate su iššūkiais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien jums teks itin susikaupti, nes aplink suksis įvykiai, kurių prasmė ir reikšmė nebus iki galo aiški. Galėsite tik intuityviai nujausti, kur link suka įvykiai, bet abejotina, ar tai padės paimti vadžias į savo rankas. Kol kas pabūkite stebėtoju.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien atėjo pasirinkimo metas, turite aiškiai nusistatyti prioritetus. Tačiau tai neturėtų jums kelti problemų, nes jau seniai esate apgalvojęs, ko trokštate iš gyvenimo. Dabar turite puikią galimybę judėti prie tikslo, bet neužmirškite, jog pasirinkimas reiškia kažko atsisakymą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Atėjo laikas būti kiek atviresniam, nes pastaruoju metu kitiems žmonėms tapote nepažįstama asmenybe. Reiktų nebesislėpti nuo pasaulio ir aktyviai dalyvauti visuomeninėje ar kitoje veikloje - jums verkiant reikia komandinio darbo, nes užmiršite, ką reiškia bendravimas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Galite tikėtis atsidurti netipiškoje situacijoje, kuri iš jūsų pareikalaus daug pastangų. Jūsų ramybę gali sutrikdyti labai impozantiška persona, turinti begalę reikalavimų ir nesilaikanti jokių mandagumo taisyklių. Nepraraskite kantrybės, tik ji gali būti jūsų ginklas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gali būti, kad šiandien teks apsispręsti kurioje nors svarbioje situacijoje. Pasirinkimas nebus lengvas, bet turėtumėte aiškiai matyti, kas atitinka jūsų interesus, o kas ne. Jei negalite apsispręsti ar neturite visos reikiamos informacijos - kreipkitės į labiau patyrusius žmones.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tai dvilypė diena, žadanti jums nevienareikšmiškus rezultatus. Viena vertus, šiandien pasieksite tikrai daug, padarysite tai, kas atrodė beveik neįmanoma. Tačiau, kita vertus, jums tai nekels džiaugsmo, nes atrodys, kad kažką atlikote ne sau.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Kad ir kur eitumėte, kad ir ką darytumėte, šiandien visur paliksite savo pėdsaką. Būsite visų įvykių dalyvis, teks bendrauti su daugybe žmonių. Sulauksite ilgai laukto įvertinimo, nes aplinkiniai pastebės, kad daugelis dalykų laikosi ant jūsų pečių.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kad ir ką darytumėte, neužmirškite, jog svarbiausia išlaikyti harmoniją tarp savo norų ir aplinkos keliamų reikalavimų. Nei vieno, nei kito nevalia užmiršti, todėl šiandien jums reiktų ypač atidžiai apgalvoti, kaip pasiekti aukso vidurį, kad ir vilkas būtų sotus, ir avis liktų sveika.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite labai emocingas ir tai gali erzinti aplinkinius. Pasistenkite suprasti, kad entuziastingas žavėjimasis plaukiančiu debesiu ar nuostabiai linguojančiu gluosniu ne visus žmones varo iš proto. Nekaltinkite jų, aplinkiniai tiesiog gali turėti rūpesčių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kiekviena diena yra kupina įvairių pasirinkimų, bet ši bus tiesiog perkrauta būtinybe dėlioti prioritetus, iš kelių galimybių rinktis vieną. Teks gilintis į smulkmenas, ilgai mąstyti ir svarstyti. Nebijokite klysti, iš klaidų galite daug ko išmokti.