Horoskopas kovo 30 d. (pirmadienis)

 

Bendroji prognozė

Kovo 30-oji.
Prokuratūros diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Rusnė, Virmantas;
rytoj: Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė.

Protingos mintys:
„Žmogus turi gyventi pagal gamtos dėsnius – ir bus sveikas“ (Vydūnas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ši diena nebus kažkuo išskirtinė, nebent įmanomas susitikimas su gana originaliu žmogumi, kuris gerokai jus nustebins. Galbūt šeimos nariai, giminaičiai ar draugai pageidaus, kad šiandien įsigilintumėte į jų problemas ir padėtumėte jas spręsti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien stengsitės manipuliuoti artimaisiais, keisti aplinką, siekdami įgyvendinti savo interesus. Galbūt kankins nerimas dėl ateities ir materialinės gerovės. Būkite atviri ir nuoširdūs - to iš jūsų tikisi kiti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dėl padidėjusio jautrumo bet koks saiko nepaisymas neigiamai atsilieps jūsų sveikatai. Nepatartina verstis per galvą, stengiantis nudirbti krūvą darbų. Vakare laukia keistas netikėtumas.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Ši diena gali būti nelinksma dėl nekokios savijautos ar vienišumo jausmo. Šiandien gerai užsiimti menine veikla, meditacija. Jūsų dėmesio, užuojautos laukia geras pažįstamas - neatsisakykite padėti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Tikėtina, kad šiandien sulauksite nemažai draugų ir gerbėjų dėmesio, tačiau, neaišku, ar jis bus nuoširdus. Sunkiai seksis nuspėti jų jausmus ir ketinimus. Nieko nedarykite "aklai", kad netektų nusivilti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Vėl turėsite begalę įsipareigojimų - net su namiškiais elgsitės dalykiškai. Jausite įtampą dėl įvykusio ar dar numatomo susitikimo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Galbūt sulauksite svečio ar žinių iš tolimų kraštų. O patys norėsite ištrūkti iš kasdieninės rutinos ir kur nors išvykti, pakeisti aplinką, dalyvauti įdomiuose renginiuose. Į planus įtraukite ir artimuosius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Teks pasukti galvą, sprendžiant asmeninių santykių problemas, ieškoti kompromiso. Artimi žmonės gali patirti nuostolių dėl jūsų kaltės ar priešingai, bandys pasinaudoti jūsų dosnumu. Būkite garbingi ir pripažinkite savo klaidas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien gali tekti bendrauti su perdėm reikliais ir mėgstančiais kontroliuoti žmonėmis. Pasistenkite būti kantriais ir savikritiškais, tačiau nebijokite, jei prireik, apginti savo interesus ir nesileiskite žeminami.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ramybės neduos nesibaigiantys darbai ir rūpesčiai. Kad ir kaip svajosite apie pramogas, romantiką, pasistenkite atsakingai užbaigti dieną, nenuvilkite jumis pasitikinčių žmonių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Patartina būti santūresniais ir labiau kontroliuoti savo jausmus. Naujos pažintys gal ir suteiks vilčių, tačiau gali būti susijusios su tam tikra rizika. Būtinai pasidomėkite savo vaikų poreikiais ir interesais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nesuspėsite tiek suspėti, kiek norėtumėte. Tuo atveju, jei turite ypatingų žinių, sugebėjimų, šiandien gal ir pavyks ką nors nustebinti. Tačiau ne paviršutiniškais įgūdžiais ar replikomis. Būkite santūresni.